SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomysł na dietę (monti)- właściwy?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1988
Jak każda współczesna "prawdziwa kobieta" od lat katuję się różnymi dietami przerabiałam już ketozę, klasyczną dietę tłuszczową, mnóstwo diet głodówkowych (z wiadomym rezultatem ), diety z cyklu "same warzywka" i inne
od tego roku trenuję kick-boxing (3 razy w tygodniu) na przemian z basenem (też 3 razy), poza tym staram się prowadzić w miarę aktywny tryb życia, tzn. dużo łażę -i w związku z tym zwiększyłam też limit kaloryczny, chodziaż muszę przyznać, że nie wiem, ile kalorii spożywam dziennie. Powoli wprowadzam też w życie metodę Montignaca, już raczej nie jako kolejną, cudowną dietę, ale sposób odżywiania się (na stałe). I mam pytanie - czy, stosując Montignaca i nie ograniczając liczby kalorii (no, bez przesady oczywiście )mam szansę schudnąć? i czy zalecana ilość białka (1g/kg) nie jest przypadkiem za mała, nawet jak dla kobiety? Z góry dzięki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 413 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6565
Wszystko zależy od prowadzonego tryby życia. Piszesz, że wg ciebie 1g b/kg mc to za mało to zwiększ odrobine o obserwuj reakcje swojego organizmu. Pamiętaj że ludzie np. ternujący kulturystykę, którzy próbują zdobyć, lub utrzymać masę mięśniową potrzebują dużo białka w swojej diecie. Jesli chcesz zrzucić zbędny tłuszcz (tłuszcz nie mięśnie) pamiętaj o stosownej ilości białka (1-1,5g/kg mc) w tedy będziesz pewna że sapasz tłuszcz a nie mięśnie, i zatem minimalizujesz efekt yo-yo.

NEMEZIS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 501 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11881
Wedlug Montiego, kalorie nie maja znaczenia jesli jemy weglowodany o niskim IG i stosujemy sie do innych jego zalecen, ale ja na Twoim miejscu bylbym ostrozny i nie przekraczał dziennego zapotrzebowania na B,T,W. Chociaz, mozesz sprobowac zwiekszyc i obserwowac czy waga ciala stoi, rosnie czy spada. Jesli zwiekszysz ilosc kalori przez zwiekszenie ilosci spozywanego bialka to nie powinno to miec znaczenia na chudniecie, ale jesli zwiekszysz spozycie tluszczu lub wegli to roznie to moze byc.
Pozdrawiam.

"He who makes a beast of himself
gets rid of the pain of being a man"

ignorance is bliss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1988
dzięki macie po sogu na dobry początek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5987
Sam stosuje zalecenia diety MM.
Z niektorymi sie nie zgodze
- Wyeliminuj z diety ziemniaki pod każda postacią
- Wyeliminuj biały ryż
- Unikaj mocnej kawy i herbaty
to w moim przypadku nie ma racji bytu
dlatego kazda dieta wymaga dostosowania - tak jak pisali poprzednicy.

wprowadz wysilek aerobowy, niech twoj metabolizm pracuje pelna para ( minimum 5 posilkow dziennie) mozesz zastosowac suplementacje i mysle ze nie bedziesz miala problemow ze schudnieciem.



Tanie BCAA`s:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=107664

Jaki Gainer ? :
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=107831

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 501 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11881
Z ta kawa i herbata tez mi nie pasuje, ale ryz i ziemniaki to raczej bym wyrzucil z diety.

"He who makes a beast of himself
gets rid of the pain of being a man"

ignorance is bliss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 413 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6565
Jeśli czytałeś zalecenia Montiego to wyrażnie on wspomniał, że nie powinno sie pić zbyt mocnej kawy i herbaty, ja lubie tylko takie, i sie do tego nie stosuje, bo picie kawy czy herbaty (bez cukru) wszeło mi w nawyk po odchudzaniu. Teraz kocham mocną, długo pażoną (właściwie nie wyjmuje torebki), niestety wszystko szkodzi.

NEMEZIS
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pilne!!!!pomoc!!!!

Następny temat

Nagle waga zaczela rosnac- przemiana materii????

WHEY premium