SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebna redukcja?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2244

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 545
Wzrost 180cm waga 70kg potrzebna redukcja?? wydaje mi się ze jestem trochę gruby D i nie wiem czy redukować czy nie od razu moge powiedzieć ze chce się poprawić w wakacje potem szkoła itp lat 16 co wy o tym sądzicie? :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3455
moze zdjecie wstaw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1382 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84553
70 kilo przy 180cm wzrostu nie wiem czy jest co redukować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 545
Dajcie mi 5minutek i wrzucę fotki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6629
ja mam 82kg i 170 cm i nie myślę o żadnej redukcji :D
przy takim BMI to raczej nie masz co redukować , ale fotki pokażą coś więcej o Tobie

Pozdrawiam
Eliasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 545
Brzuch i Nogi wydaje mi się ze mam tłuste uda :D na kilometr miałem 4.42 :c gram w kosza 5lat




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1382 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84553
jest chudziutko chcesz sie odchudzić z kości na ości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 545
No dobra czyli tylko ja źle widzę :D ^^ mam pytanko co do brzucha dam radę go wyrzeźbić przez 6tygodni robiąc 3 razy w ciągu dnia 3 ćwiczenia?? 1 ćwiczenie 3serie po max powtózen na drążku nogi w góre 2 Spęcia przy brzuszkach? czy jak to się nazywa 3x15 i ćwiczenie na boczne partie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 545
powtórzeń** jej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1382 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84553
nie spalisz tłuszczu tylko z brzucha bo tłuszcz spala sie globalnie a nie lokalnie
za spalanie tłuszczu odpowiada dieta a nie tysiące brzuszków itp.
w Twoim wieku nie ma sensu liczenia kalorii musisz poprostu dużo i zdrowo jeść ,jak najmniej przetworzoną żywność do tego wszelkiego rodzaju aktywność fizyczna .
Twoim celem powinna być masa a nie redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 545
Wiem :) mam dietę na masę ćwiczę od tygodnia mam mocny plan 5dni w tygodniu ponieważ chce coś zrobić ze soba w wakacje potem nauka więc mniej czasu :) co do brzucha ćwiczenia bedę robił rano, po południu i po treningu chyba że to za dużo :) jak ostatnio pytałem ktoś napisał ze bieganie mi se nie przyda bo tylko utrudni mi nabranie masy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

co dalej??

Następny temat

Co ile dni ćwiczyć mięśnie brzucha tak aby rosły

WHEY premium