SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja 10kg na low carb(potrzebna pomoc w jej sprawdzeniu)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1616

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Płeć

mezczyzna

Waga

86-87

Wzrost

174

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

okolo 20%

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

mma crossfit

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

chce zastsowac low carb a po jakims czasie przejsc na CKD

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

zdrowy

Stosowana lub planowana suplementacja

coffeine thermal pro revange efedryne kaizen i yohimbine 10mg oczywiscie beda brane naprzemian w takiej kolejnosci w jakiej sa wypisane
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 700
witam wszystkich
zaczynam swoja druga redukcje na low carb. niestety z przyczyn takiej braku czasu(praca i treningi)jestem zmuszony zredukowac ilosc posilkow w diecie z 6 na 5.
moja obecna waga to 87kg!a wzrost tylko 174.zaczalem trenowac mma(pon. sr. i piatki od 18-19.45) oraz crossfit (wt. czw. od 19 do 20 i sobota od 10 do 11.)moje dzienne zapotrzebowanie wynosi 2228ckal.
przejdzmy do setna sprawy
moja dieta redukcyjna

B:198
T:82
W:176

wartosci te w dni treningowe ulegaja zmianie o banana iodzywke bialkowa po treningu

b:231
t:82
w:201

posilek I 6.30
3jaja xxl(225g) + 60gr platkow ow. z 200ml mleka 2%
b:42 t:24.5 w:50 =588,5ckal

posilek II 10.00
60g platkow ow. na wodzie + 150g piersi kuraka na parze + 10ml oliwy z pestek winogron lub oliva z olivek
b:38 t:15.5 w:42 = 460ckal

posilek III 13.30
j.w.

posilek IV 16.40 (przedtreningowy)
200 gr piersi kuraka na parze + 60g platkow owsianych na wodzie + warzywa
b:49 t:3,5 w:42 = 395ckal

18.00 trening
od razu po treningu banan + 40g bialka C6
b:33g t:1 w:25 = 241 ckal

posilek V 21.30
150gr makreli wedzonej lub 3 jaja xxl
b:31 t:23 = 331ckal

w dzien bez treningu rezygnuje z banana i odzywki.po okolo 2 tyg usune ww z posilku nr 3 a jak waga znow stanie to usune jeszcze z posilku nr 2. wiec prosze nie mowic ze to nie low carb bo za duzo ww po prostu chce uniknac drastycznego ich ciecia i efektu yoyo.wode bede pil w ilosciach okolo 4-5l dziennie.
mam coffeine kaizen, thermal pro, efedryne kaizen 8mg i chce ja polaczyc ze stack force qnt oraz aspiryna w ilosci 300mg a na koniec redukcji chce zastosowac yohimbine z coffeina. wszystkie suplementy beda zastosowane w takiej kolejnosci jakiej sa wypisane po okolo 2-3 tyg kazdy.
czy tak jest wszystko oki?bardzo prosze o pomoc i dziekuje
postaram sie zrobic fotorelacje z redukcji
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 700
nikt nie pomoze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 700
nikt nie sprawdzi tej diety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 700
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 700
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 700
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 700
nikt nie orientuje sie w diecie low carb?prosze o pomoc bo sam jestem laikiem w tym temacie a chcialbym wszystko dopiac na ostatni przyslowiowy guzik. przy okazji jak uzywac ECA?chodzi mi ile razy dziennie i w jakich dawkach oraz jaka pora dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 700
czemu nikt nie pomoze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
No to jesteś laikiem czy robisz drugi raz low carb? jeśli jesteś laikiem to czemu akurat lc a nie zbilansowana? A właściwie czemu Ci zależy żeby to nazywać lc bo lc to z pewnoscią nie jest. I żadne prośby o to, żeby tego nie mówić nic tu nie zmienią :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 700
pisalem ze mialem kiedys 6 posilkow ale musialem to zmienic i zrobic 5.chcialem tylko zeby ktos to sprawdzil.jezeli zejde od razu do 100 tak dla twojej wiadomosci to po przejsciu pozniej na diete zbilansowana bede mial efekt yoyo dlatego zaczynam od wiekszej ilosci ww zeby stopniowo co 2 tyg schodzioc tym sposobem jednoczesnie zredukuje ckal w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 427 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15789
Czemu węgle tylko z owsianych? Low carb ma jakieś założenia których tu nie widze zbytnio. Podbił bym tłuszczami a obniżył właśnie WW. i zaczołbym bardziej od 2600-2700 w DT i 2500 w DNT, jak waga nie będzie spadać to obetniesz, a tak to zaraz nie będziesz miał z czego obcinać albo dojdziesz do 1600kcal dziennie.

Czekaj cierpliwie na odpowiedź a nie spamujesz.

Zmieniony przez - Koskihno w dniu 2012-09-11 21:27:03

Pomogłem? Nie chce SOGa pomóż im

www.dkms.pl/index.php?id=314 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocencie i Doradzcie

Następny temat

Problem z rośnieciem

WHEY premium