SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebna Porada!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 110
Witam!
Ćwiczę 5 miesięcy mam dietą i jadłem białko Vitalmax - cfm whey protein (82%). Teraz chce kreatynę przed treningiem Dymatize Xpand Recovery ™ 925g a po treningu OLIMP
CREATINE MEGA CAPS
i białko Vitalmax - cfm whey protein (82%) rano i po treningu, mogę do tego jeszcze dorzucić dextroze mieszając z Dymatize Xpand Recovery ™ 925g przed treningiem??? Jeszcze witaminy Olimpa Plus do tego wszystkiego

1) obowiązkowa fotografia sylwetki: BRAK :/
2) wiek: 24
3) waga/wzrost: 73kg/172cm
4) staż treningowy: 5 miesięcy
5) cel cyklu: siła, masa mięśniowa
6) stosowane już wcześniej suplementy: Białko
7) stosowane wcześniej spalacze: Brak
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od: nie wiem o co chozi
9) ilość dni wolnych od kreatyny: nie brałem kreatyny
10) informacje na temat diety (rozkład b/ww/tł na kg masy ciała, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie): b:1,9/ww:5,0/tł:1,0/ zapotrzebowanie kcla 2922
11)przewidziane finanse na cykl: 200
12)uwagi i sugestie: Dieta była układana do wagi 80kg

Zmieniony przez - NestoMD w dniu 2009-06-30 23:28:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2054
jezeli nie brales kreatyny to zamiast wydawac kasy na xpanda to kup tylko mono lub jabłko , to tego jak mowisz witaminki , omega 3 , a co do dextrozy to nie ma potrzeby ..jezeli kupujesz mono z treca chyba za okolo 70 zł to tak czy siak dextroze masz gratis :P:P:P:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2054
a jezeli chcesz na sile brac stack , to kup nitro II i do tego mono wyjdzie elegancko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót po roku, pomoc w doborze suplementacji na masę

Następny temat

spalacze tłuszczu?

Whey vit