SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poszukuję siłowni w Szczecinie

temat działu:

Informator ZACHODNIOPOMORSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4874

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
Temat dla tych którzy poszukują pomocy w doborze siłowni w okolicy miejsca zamieszkania
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
Witam! Po roku przerwy spowodowanej kontuzją (z powodu wypadku miałem połamane śródręcze i nadgarstek) zamierzam ponownie rozpocząć treningi. W ciągu roku zmieniłem miejsce zamieszkania dlatego teraz poszukuję siłowni jak najbliżej Niebuszewa (Kołłątaja). Wcześniej chodziłem do "Arniego"(polecam) na Majowym. Chodzi mi o siłownie gdzie idzie się robić mięśnie, a nie lansować koszulką z krokodylem-Activ odpada. Cena karnetu na miesiąc, czy np 12 wejść nie przekroczyła 80-90PLN i co bardzo ważne nie panował tak tłok. Chodzi mi o to żeby nie było takiej sytuacji, że muszę czekać 15 minut żeby ktoś zwolnił ławeczkę itp. Proszę o pomoc i konkrety jak np. adres, czy nr telefonu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1554
wiesz co to google?:)

najlepsze silki tego rodzaju to:

Hades Ośrodek Ćwiczeń Siłowych i Rekreacji
Szczecin, al. Bohaterów Warszawy 55
Tel. (091) 4494542
W akademiku (slumsy)

Olimp Centrum Sportowe miedzy Bogumiły a Zalewskiego po prawej stronie torów tramwajowych.
al. Wojska Polskiego 127
70-490 Szczecin
tel. (0-91) 423-26-19

Buldi – Siłownia w budynku Falcku (okolice bramy portowej)
70-215 Szczecin, 3 Maja 25/27
zachodniopomorskie
Tel.: 0 602 70 70 50

Siłownia FLEX za przystankiem ABCD przy Radisonie jak się idzie w strone Placu Grunwaldzkiego
ul. Piłsudskiego 6/6
70-420 Szczecin - Centrum
tel.: +48 504 074 743+48 504 074 743



Zmieniony przez - 69vader69 w dniu 2010-04-15 23:04:06

Zmieniony przez - 69vader69 w dniu 2010-04-15 23:04:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
ok, dzięki 69vader69! A mógłbyś coś więcej o nich napisać, może chodzisz do którejś z nich?
Ps. wiem co to google, ale chodzi mi o konkretne opinie ludzi ćwiczących na konkretnej siłowni, którzy doradzą lub odradzą;)
THX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Jak trafić do Buldiego z Wałów Chrobrego najlepiej i jak rozpoznać tą siłownię bo setki razy byłem w okolicy bramy portowej a ani razu w Buldim...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do Buldi'ego wchodzisz od placu Stefana Batorego, jest ona w piwnicy tego dużego białego budynku Falck
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1554
ratownictwo FALCK ciezko to przeoczyc:)
i tak jak rakhu1 napisal na dole silka jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
do buldiego jest wejscie niczym do TEMPLE GYM doriana w uk, przez podworka
bylem dzis pierwszy raz, jest calkiem spoko, ale specyficzni trenujący, nie wiem czym musialbym zasluzyc zeby reke mi podali czy czesc powiedzieli, bo skrupulatnie witano sie ze wszystkimi z pominięciem mnie, na zadnej silowni w jakiej cwiczylem sie z czyms takim nie spotkalem

w hadesie tez jest elegancko, moze nie ma takiego hardkorowego klimatu jak w buldim ale zawsze bylem zadowolony z treningow jakie tam robilem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Peponent a gdzie Ty cwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
na codzien - Center Gym Słupsk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Pepo za to ze byles w szcz i nie dales znac - w*******
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Majówka z Active Stargard nad morzem

Następny temat

Seminarium zapraszamy Ron Balicki tylko w Łodzi

WHEY premium