SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poszukiwane fachowe porady

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 202 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1057
Witam Serdecznie forumowiczow.

Ostatnimi czasy wrocilem do treningow oraz diety po 3 miesiecznej przerwie, i nazbieralo mi sie w glowie kilka rzeczy ktore chcialbym poprawic lub zmienic, i tutaj potrzebował będe porady, prosze o odpowiedz osoby ktore maja pojecie w kwestiach ktore za chwilę poruszę.

1) Pierwszą rzecza ktora chcialbym poruszyc to moja waga - od stycznia 2018 do czerwca2018 bylm na diecie o kalrycznosci 3200-3500kcal, celem moim bylo przybranie na masie, lrcz wyszla z tego redukacja poniewaz przy 3500kcal waga spadala i niechcacy zrobilem kaloryfer na wakacje schudlem lacznie ok 3-4kg z tluszczu, pryjmowalem do 6 posilkow w dni treningowe a 5 w nietreningowe, jadlem bardo czysto. Na chwile obecna jem 5 posilkow i nie jestem w stanie jesc wiecej. pytanie moje brzmi czy dobrym pomyslem jest dobijanie kalorii produktami mniej czystymi ? I co to mogloby byc ?

2) plan treningowy - Cwiczylem systemem poniedzialek - przod, wtorek-tyl, czwartek-przod, piatek-tyl. Teraz moge cwiczyc jedynie 3 treningi tygodniowo. Czy akceptowalny jest system - poniedzialek przod sroda tyl piatek przod poniedzialek tyl itd... gdyz trening mi bardzo odpowiadal.

3)Gdzie najelpiej kupowac mieso dobrej jakosci ? ostatnio widzac piers z kurczaka w Auchan wysmarowaną jakimś olejem zebralo mi sie na wymioty. to samo z warzywami, gdzie najlepiej kupowac dobrej jakosci owoce ?

Wiek:24
staz na silowni: 2 lata (4 miesiace przerwy)
Wzrost:179
Waga: ok 70kg

Przyjmowane suple: Bialko, Cytrulina(od tygodnia)


Zmieniony przez - Wamuch94 w dniu 2018-12-11 18:04:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
1 Jak ktoś ma spore zpotrzebowanie, mozan przemyciś jakieś kalorie, tosty z dzemem, kawałek pizzy
2 na 3 dni moze byc taki podział jak i np push pull legs
3 ja kupuje w lidlu, inni w biedrone, mozna też w jakimś sklepie osiedlowym
4 też markety mają dobre warzywa i owoce, a jak nie to do warzywniaka

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 202 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1057
Ktoś sie jeszcze wypowie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...tak to jest teraz z tą żywnością w większości przypadków, że w najlepszym przypadku dostarczy za wiele kalorii a minimalne ilości składników odżywczych, reszta zaś to jakaś chemia żeby to się nie psuło...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Regularne treningi a rekonwalescencja po wypadku

Następny temat

Powrót mimo wszystko

WHEY premium