SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Postrzeganie MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2896
Witam, wielu ludzi przynajmniej z mojego otoczenia, osądza mma, jako zwykłe mordobicie, jako brak jakiej kolwiek "kultury", po prostu ludzie trenują to po to by nawalać i być super fajterami. Niedawno postanowiłem iść, na trening Jest tam BJJ/Boks/zapasy, trenuje TKD, ale chce przejść do tamtego klubu, z osobistych przemyśleń i tego co dzieje się w klubie. Znajomi uważają, że zachciało mi się walczyć i być super fajterem, ale to nie o to chodzi, chce poznać coś nowego, zobaczyć jak to jest w bardziej kontaktowej formule, bardzo mi się to podoba, także klub jako klub jest dobry, dlatego chce tam trenować dalej, chce się po prostu rozwijać. Także chciał bym znać wasze podejście do tej dyscypliny, i co wy jako trenujący mma sądzicie o takich opiniach.

"Miej przed sobą zawsze słuszną drogę"

gen. Choi Hong Hi [*]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9778
trenuje kick boxing, jak się przeprowadze do krakowa planuje isc na mma. :)
a takie opinie mi lataja kolo uja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2374
po co sie cwiczy? - po to zeby byc super fighterem =D
chcesz trenowac? - trenuj
koledzy albo sa zazdrosni albo ograniczeni - wy***ane na ich opinie =]
wazne jest to czego sam chcesz ;]
powodzenia na treningach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
Nie trenuje MMA, ale uważam je za bardzo dobry sport, formułę.
To, że jakiś tam placek powie Ci, że jest "be" to nie oznacza od razu, że tak jest. Idź i sam sobie oceń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
to chyba normalne ,ze ludzie nie w temacie o mówią każdej dyscyplinie poza swoja i jakimiś pokazowym fiku miku ,ze to chuliganka i mordobicie, olej to i tyle... Albo po prostu rób swoje i nie gadaj o tym ludziom (bo po co)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
MMA jest juz w PL okolo 10 lat, chyba jakos na czasie byla rocznica.
Z tego co pamietam a slabo pamietam tak dawny okres to o MMA bylo bardzo cicho do momentu reportazy na temat walk bez zasad gdzies w Rosji ktore odbywaly sie w oktagonie...niby nie nazwali tego MMA ale jak powiesz komus starszej daty, nie siedzacemu w temacie MMA to nie bedzie wiedzial o co chodzi, moze teraz bedzie kojarzyl z Pudzianem, ale jak powiesz walki w klatce to od razu nasunie mu sie skojarzenie krwawej jatki bez zasad...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 374 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3801
Widzisz, ja na samym początku postrzegałem formułę MMA także jako zwykłe mordobicie, bez zasad, że niby jak można boksować a tym bardziej kopać leżącego, dusić, wykręcać stawy itp. Szybko jednak zmieniłem zdanie, wystarczyło pooglądać trochę walk, zapoznać się z regułami, pospaaować z kumplami itp. Kiedyś wolałem oglądać K1 lub boks, teraz już nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
"Klatka" Latkowskiego - niestety zdrowo spaprała opinie MMA i podbudowała stereotypy...

Chcesz isc na MMA? Idz !

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2896
w sumie, po jaką cholerę mam zwracać uwagę na opinie innych ludzi, heh już trenuje tam 3 tydzień :) ale na te pytanie naszło mnie dopiero teraz. Co do tego, że mam nie mówić o tym, będzie problem, bo treningi tkd i mma odbywają się na tej samej sali, i prawdopodobnie mijał bym się ze znajomymi z tkd, jednak trenuje tam 4 lata, więc na pewno będą pytania czemu.

"Miej przed sobą zawsze słuszną drogę"

gen. Choi Hong Hi [*]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 869
Hahahaha, ciekawe co bdą Ci mówili jak dostaną bęcki:D

Trenuj stary. Bądź jak Rickson, albo przynajmniej jak Fedor

Sakuraba pokonał Royca w 90 minut.
Turbo Dymo Man walzył z Gracie 135 minut.
Sakuraba zawstydził TurboDymoMena.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1376
No z tym postrzeganiem MMA jest w naszym kraju nieźle, np mój kolega ostatnio wmawiał mi że w USA w klatce walczy się bez zasad.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poszukiwana klatka do MMA

Następny temat

UFC 114: RAMPAGE vs. EVANS

WHEY premium