SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obóz MMA-Sherdog88-Zapraszam...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 941
Krutko mówiac Panowie jest obóz na którym powinnismy byc..{oprócz obozu z W-Wy [bjj]bo tez jest ciekawy...}.
Bedzie to pierwszy oficjalny obóz z treningami MMA.
Organizuje go Polskie Stowarzyszenie Shidokan Karate
Obóz jest w BOROWICACH k Jeleniej Góry...
termin 09-17.08.2003.
Koszt ok 550 zł.
Ja jade tam i bede tam trenował ale o co chodzi...dokładnie o to Ze organizatorem Jest MAriusz Radliniski ...Bedzie tam prowadzil selekcje {i nie tylko }do TEAMU....MMA
wiec jest to dla was realna okazje pokazania jacy jestesmy konkretni...
Przynajmniej tak mysle
oczywiecie zapraszam tez ludzi trenujacych dla samych siebie {np bo chca zakładac dudszenie pannie na disco zeby pózniej z nia...}
Nie zartuje... bo jeszce nie wytrzezwialem po tym wczorajszym piwie a wdodatku sparinag mnie zbiał...
Ale co ja z tgo bede miła..
chodzi o ilosc sparing partnerów...czy wiecej tm lepij...
Wiec zapraszam....bedzie okazja posparowac zem na {zlac mi dupe}
szczegółowe informacje na temat obozu pod adresem :
[email protected]
szczegółowe pytanie do mnie piszcie...
aha i jeszce jedno jesli padnie prozba od uczestnieków poprowadze VT {nie chodzie o same treningi} tylko przygotowanie psychiczne i pare króczków o walce w ...

AD MAXIMAM DEI GLORIAM!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na tym obozie nacisk bedzie polozony na parter thaia, oraz mix. Jezeli nie trenowales nigdy wczensiej grapplingu, to napewno nie bedzie to w niczym przeszkadzac. Napewno poznasz podstawy, i dzieki mixowi bedziesz mogl je polaczyc w zgrana calosc z tym co z Thaia wyniosles.

Co do sprzetu najlepiej wziasc jak najwiecej (na piszczele, szczeke, Judoge) jednak jezeli brak asortymentu, to da sie w ostatecznosci bez tego cwiczyc. Wazne sa przede wszystkim checi.

Co do miejsc to mozna sie zapisywac do 30 czerwca a wiec sa jeszcze miejsca. Najlepiej skontaktuj sie z Sensei'em Mariuszem Radlinskim, ktory to orgaizuje oboz i jest zarazem glownym trenerem.

www.shidokan.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdzies przeczytalem ze trzeba zaliczke wplacic i ten termin juz sie skonczyl.

(...) Bryl jest w swoim żywiole. Autorytet i pozycję zdobywa się tu siłą pięści, a nie zawiłymi i mętnymi rozważaniami o harmonii ciała i umysłu. Ten styl uczy również, jak zwalczać strach i zaakceptować ból. Nic więcej go nie interesuje, niczego więcej nie potrzebuje. [Jacek Podoba o Andrzeju Brylu i Karate Kyokushin]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 941
Słuchaj jak sie teraz zgłosiesz i zapłaciesz nic sie nie stanie...

AD MAXIMAM DEI GLORIAM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!

Termin zgłoszeń został przedłużony do dnia 30 czerwca, ze względu na to, że ośrodek dysponuje dodatkowymi miejscami dla nas. Tak więc chętni do wyjazdu na obóz mogą się jeszcze zgłaszać - na pewno miejsce się znajdzie.

Dla osób niezrzeszonych w PSSK, które zgłoszą się na obóz do dnia 5 czerwca cena obozu wynosi 480 zł.

W imieniu PSSK serdecznie zapraszam.

Zgłoszenia na obóz i informacje szczegółowe można pobrać na stronie www.shidokan.pl.

Pozdrowienia,
Shido.


Polskie Stowarzyszenie Shidokan Karate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sherdog i Shido - macie po SOGu. Na oboz Shidokanu pojade, jak nie bedzie mi nachodzil na oboz Kyokushinu (Slowacja).

(...) Bryl jest w swoim żywiole. Autorytet i pozycję zdobywa się tu siłą pięści, a nie zawiłymi i mętnymi rozważaniami o harmonii ciała i umysłu. Ten styl uczy również, jak zwalczać strach i zaakceptować ból. Nic więcej go nie interesuje, niczego więcej nie potrzebuje. [Jacek Podoba o Andrzeju Brylu i Karate Kyokushin]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Blokers: A gdzie jedziesz na Słowacje?


"Life is floating, passing me by
sometimes I try to reach for it
sometimes i do not care..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe oczywiscie ja bede napewno, zaliczke juz mam od dawna oplacona:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnth: dokladnie nie wiem gdzie to bedzie. oboz organizuje krosnienski klub kyokushin karate. miejsca juz pozajmowane.

(...) Bryl jest w swoim żywiole. Autorytet i pozycję zdobywa się tu siłą pięści, a nie zawiłymi i mętnymi rozważaniami o harmonii ciała i umysłu. Ten styl uczy również, jak zwalczać strach i zaakceptować ból. Nic więcej go nie interesuje, niczego więcej nie potrzebuje. [Jacek Podoba o Andrzeju Brylu i Karate Kyokushin]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Wyjazd jest szczególnie interesujący, ze względu na warunki (sala oraz mata zapasnicza ... razem ponad 400 m^2)... kto chce to pojedzie, ja się wybieram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnth: najlepiej bedzie jak ci przepisze ulotke z tego obozu.

LETNI OBOZ KYOKUSHIN KARATE DOMASA 2003

Organizator:
Podkarpacki Okregowy Zwiazek Karate
Krosnienski Klub Kyokushin Karate
tel/fax (013)4350674
tel. kom. 0 603 912 373

Termin:
6-12 lipiec 2003

Zakwaterowanie:
Osrodek Rekreacyjny "Tesla Stropkov"
Zalew Domasa - Valkov na Slowacji,
50km od przejscia granicznego w Barwinku.
Pokoje 3-4 osobowe z lazienkami.

Prowadzacy:
Sensei Roman Wozniak 4 Dan
Sensei Ryszard Kiper 3 Dan

Koszt:
270 zl

Program:
1. Trening 2 razy dziennie
2. biegi terenowe
3. kihon, kata (mam nadzieie, ze nie bedzie)
4. kumite (taktyka walki, zajecia na tarczach)
5. renruku, samoobrona (mam nadzieie, ze nie bedzie)
6. gry i zabawy zespolowe (mam nadzieie, ze nie bedzie)
7. kapiel na strzezonej plazy (mam nadzieie, ze nie bedzie)
8. zeglowanie jachtem i innym sprzetem plywajacym po zalewie (mam nadzieie, ze nie bedzie)
9. wycieczka w gory
10 ogniska i dyskoteki
11 egzamin na stopnie KYU
12 pasowanie na samuraja (mam nadzieie, ze nie bedzie)
13 sayonara

Nalezy zabrac:
(...)

Warunki uczestnictwa
ukonczone 12 lat
(...)
W obozie moga brac udzial rowniez osoby nie zwiazane z karate.

Sprawy organizacyjne:
Dojazd na oboz we wlasnym zakresie
(...)

(...) Bryl jest w swoim żywiole. Autorytet i pozycję zdobywa się tu siłą pięści, a nie zawiłymi i mętnymi rozważaniami o harmonii ciała i umysłu. Ten styl uczy również, jak zwalczać strach i zaakceptować ból. Nic więcej go nie interesuje, niczego więcej nie potrzebuje. [Jacek Podoba o Andrzeju Brylu i Karate Kyokushin]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 941
I wąłsnie dlatego zaczołem tu pisac...Ciekawy obóz ciekawa cena...
Chyba sie przejade...jak nie bede pracowal {bo zyc zczegos trzeba..}bryl jak cos to jedziemy razem bo u mnnie z orietacja geograficzna jest kiepsko...jak cos odezwij sie do mnie an gg to sie dokładnie umówiemy bo z atydzien bede wiedzieł na 100% czy jade ?ok
Super A jednak mozna sie czegos tu dowiedziec...

AD MAXIMAM DEI GLORIAM!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sakuraba news

Następny temat

Naszywki

WHEY premium