SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłek przedtreningowy rano

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39
Witajcie,

nie znalazłem dokładnie takiego postu więc zakładam nowy.

Otóż, wstaję ok: 6:45-7:00. Wychodzę z domu ok. 8:00, a trening zaczynam o 8:30. Nie mam możliwości innego poukładania planu dnia.
Pytanie moje jest takie, co zjeść rano (pewnie ok. 7:30) przed treningiem ? Rano nie jestem specjalnie głodny, więc nie wchodzi w grę, ryż, makaron, płatki owsiane. Poza tym rano nie mam czasu na przygotowywanie specjalnych potraw rano, muszę to robić wieczorem.
Mam 31 lat, 68kg, 171cm i chcę trenować na masę (ale nie chcę przekraczać 1700kcal dziennie). Ten pierwszy posiłek powinien zawierać WW złożone i białko, tak ?

Co jecie przed treningiem ?

Pozdrawiam,
PC
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Z 1700 kcal dziennie to raczej masy nie zbudujesz.
Możesz spróbować szejka przedtreningowego-odżywka białkowa+ugotowany ryż+mleko+banan/rodzynki.To miksujesz np. w blenderze i masz szybki posiłek

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39
Dzięki za odpowiedź.

Myślałem może o czymś takim:
- 250ml mleka
- 1/4 kostki twarogu
- 1/2 banana (ewentualnie inny owoc)

To daje B:20, W:28, T:1, 200kcal.

Nie będie to za mało ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
osobiscie zjadłbym musli z odzywką białkową - na slodko, smacznie i szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Będzie mało ww jak na przedtreningowy. Poza tym potrzeba tu szybszego źródła białka-właśnie przykładowo odżywki, bo kazeina z twarogu wchłania się bardzo wolno

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 351 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2135
Ja przez 10 miesięcy w roku jem takie śniadanie-koktail (mix w blenderze):
1 banan
100g. płatków górskich
75.g białego sera light
miarka 30g. odzywki białkowej (izolatu- szybko wchłanialnego)
okazjonalnie dodaje truskawki lub inne owoce sezonowe.

Pozdro.

Flex-Targówek-waw
Jedz, śpij, trenuj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39
Cholera,

tak teraz myślę że faktycznie te 1700kcal to za mało. Na razie mam problemy żeby dziennie osiągnąć 1500kcal :(

Z obliczeń wychodzi:

B: 135g
W: 320g
T: 50g
2270kcal

ale nie widzę tego w praktyce. Jeżeli dodam 800kcal do tego co jem teraz to chyba nawet siłownia nie pomoże :(

Co jeszcze proponujecie oprócz odżywek białkowych, kurczaka, tuńczyka i twarogu (białka), ryżu, płatków owsianych, makaronu (węgle) ? Trochę wszystkie potrawy podawane na forum są niezjadliwe, umiem dobrze gotować, ale nie umiem z tego złożyć czegoś apetycznego ;)

Dzięki,
PC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Wystarczy jak zjesz musli z odrobiną mleka czy jakiegość napoju fermentacji mlecznej potem pełnowartościowy posiłek

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39
Odświeżam,

co myślicie o tym zapotrzebowaniu energetycznym ? Na prawdę trzeba tyle jeść ? Nigdy tyle nie jadłem :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"chcę trenować na masę (ale nie chcę przekraczać 1700kcal dziennie)"

dobre, nawet moja kobieta je na masę około 2500 kcal .
Daj ankietę działu bo nic nie wiadomo o Tobie.

A przedtreningowy rano jak nie masz czasu to odżywka białkowa + owsiane + owoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
to zacznij bo to i tak małe ilości

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na redukcje - do oceny

Następny temat

Tuńczyk? ;/ Pomocy.

WHEY premium