SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłek potreningowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 977
Moje pytanie brzmi jaki posiłek potreningowy mozna trzeba zjesc jakie sa weglowodany szybko sie wchłaniają i do jakiej grupy nalezy ryz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 679 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6610
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60
Witam! Nie chciałem zakładac nowego tamatu wiec napisze w tym. Mam taki problem. Czytam te wszystkie posty na temat posiłku potreningowego i faktycznie odpwoiedzi są ,ale niestety nie na moja sytuacje. Ja pracuje od godziny 8 do 18 ,a w domu jestem koło 18:30. Jem posiłek przed treningiem i koło 20 jestem na siłownii.Trening kończe przed 22 i tutaj jest dylemat. Tyle ludzie pisza ,ze najpierw wegle(1 posiłek) ,a poźniej białko(drugi posiłek) ,a ja niestety nie mam na takie cos czasu. Przychodze do domu o 22:30 i co mam robic? jesc wegle czy białko? czy posiłek mieszany? Nie dam rady dwóch jesc bo chce isc spac o jakies względnej porze. Do tej pory jadłem jeden posiłek(tuńczyk lub makaron z chudym serem) ,ale ostatnio po przeczytaniu paru tematów mam mętlik w głowie ;/

Druga sprawa to czy powinienem sobie zrobic jakis tydzien przerwy(ewentualnie przez tydzien trenowac z mniejszym natęzeniem) gdyż po niezłym początku po jakis 2,5miesiąca poprostu zaczynam słabnąć. Gdzie np. 70kg w ostatniej serii na klatke nie było problemem to teraz jest ;/ Co o tym myslicie?

Dzieki za odpowiedzi ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
możesz zrobić tydzień lub dwa tygodnie regeneracji....ćwiczysz sobie lekkimi ciężarami przez ten okres....

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60
No tak własnie mam zamiar zrobic ,ale wolałem sie upewnic :P ,a co do pierwszego pytania to jak? co mam robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
zjedz węgle złożone + białko
i teraz do wyboru do koloru

węgle złożone:

ryż biały
ryż brązowy
ryż paraboiled
makaron razowy
kasza gryczana
kasza kuskus
kasza jęczmienna

a białko :

ser twarogowy chudy
piersi z kurczaka/indyka
tuńczyk w sosie własnym z puszki


100gram węgli czyli np torebka ryżu lub kaszy + 150-200gram białeczka styknie

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ale to wszystko zalezy również od celu i od diety....zalezy co o wczesniejszych porach jadłeś i ile :]

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60
Dzieki ;] ja juz sobie dobre proporcje dobiore ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
wszystko w postach podwieszonych byłoi ale widze że pomic fachowa to teraz podobieraj do diety proporcje i bedzie git

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1386
najlepszy jest ryż brązowy, kasza, lub ew. kuskus, kasza jęczmienna, lub biały ryż. A jeśli chodzi o białko, to nie opłaca się bawić w twaróg - to jest dobre na noc. Po treningu lepszy jest tuńczyk, albo pierś kurczaka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o jajka

Następny temat

Redukcja - Ocencie diete i trening

WHEY premium