SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porównanie po roku ćwiczeń

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 213


to fotka z 2003 r. kiedy jeszcze nie chodziłem na siłownie.

Jedyną osobą od której próbuję być lepszy jestem ja sam / koleś z avatarqu to Frank Zane :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 213


a to zdjęcie mniej więcej wykonane rok później...

Jedyną osobą od której próbuję być lepszy jestem ja sam / koleś z avatarqu to Frank Zane :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 213


ostatnia fotka z tego okresu. dołu niestety nie mam. mam problem z nabraniem masy, ponieważ przez jakies 11 lat w ogóle nie jadłem mięsa, ale ostatnio zacząłem, do tej pory nie jem ryb i jaj. dziwne to troche ale po prostu mi nie smakuje,wiem wiem bez mięsa pewnie masy nie zbuduję, więc zacząłem się zmuszac:) nie brałem żadnych supli, m-c temu zacząłem brać kreatyne,w sumie to ćwicze juz 3 lata z przerwami. nie mam aktualnych fotek, tylko tą starą z 2003 i dwie następne z 2004 r.

Jedyną osobą od której próbuję być lepszy jestem ja sam / koleś z avatarqu to Frank Zane :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11097
no i pieknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2208
delikatnie mowiac to rewelacji nie ma :) jedz mięso , jedz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Brzuch się poprawił i klatka, ale po reszcie niezbyt widać to
Poza tym zastanawiam się w jakim celu dajesz fote z przed 3 i 4lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2307
ładnie masuj ile sie da i wrzuc fotki z 2007 te sa sprzed 4lat

kacper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1066
nawet nawet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1364
cwicz dalej sog na zachete ;) pak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295
Klata i brzuch poprawa reszta prawie wogole... nie wiem jak wygladaly plecy, wzyc terazniejesze foto.

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
daj aktualne foto!!

nie bylo tragicznie ale jak jest teraz??

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FOTKI DO OCENY !!!!!!!

Następny temat

Moje Plecki <lol>

WHEY premium