SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poproawa snu (boster testosteronu)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Witam
Jak w temacie potrzebuje czegos na samopoczucie i poprawe snu ostatnio rano wstaje kompletnie niewyspane spie po 8-10h i nic mysle nad kikoma sumplementami tez neichciał bym zaduzo kasy wydac:
-rzeńszeń (po przebudzeniu)
-ZMA (niemam braków tych składników wiec chyba odpada?)
-tribulsteron (na noc)
-GABA( widze rozne opinie na ten temat)
-Arginina (na noc)
Co wybrac z tych sumpli? chyba z emozecie mi polecic cos innego w przystepnej cenie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
Może troche wiecej wegli zjesz przed snem,lepiej się śpi

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Własnie cos gdzies widziałem w necie ktos wklejał link z tego produktu tylko pisali zeby dac do tego ZMA i cos jeszcze mogłbys cos wiecej powiedziec na ten temat znasz jakeis opinie? sam probowałes? tu jest jeden składnik,dobrze działa solo?

ps.cos widze ze chamuje apetyty? jestem na masie juz mam problemy z apetytem a po tym to juz chyba wogole bedzie katastrofa ; /

Zmieniony przez - Generacja_ w dniu 2013-12-30 11:35:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz połączyć gabę z tryptofanem i np. z magnezem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 67 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 760
activlabs HGH day, HGH night i ZMA, na mnie działało, rano wstawałem wypoczęty nawet po późnym wieczornym treningu i cały dzień śmigałem z bananem na twarzy. Minusem jest to, że wychodzi garść piguł do połknięcia.

Nikt mi tego nie dał nikt mi tego nie zabierze!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4040
Sam śpie po 6h i polecam zma sciteca. Leci już drugie opakowanie i lepsze samopoczucie z rana po wstaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyrozyna, GABA, melatonina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
na mnie fajnie GABA dzialala, ale przy większych porcjach
tylko jak u Ciebie z jakością snu?
śpisz całe 10 godzin czy budzisz się często, nie potrafisz zasnąć?
problem możesz mieć bardziej z libido
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 391
cynk+ magnez potrójna dawka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
3 kaps GABA 750 + porcja ZMA i spisz pieknie :D Ja stosuje w stałej suplementacji, Banan kiedys pisal ze doraznie tylko, wg mnie oba rozwiazania powinny zdac egzamin :)

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy diety witaminy, jak to dawkować?

Następny temat

Magnefar B6 cytrynian magnezu 500mg (magnez 60mg) jak brać?

WHEY premium