SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki a masa.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1112
a tak dokładnie ile masz tego obciążenia ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 716
jak chodzi ci o nauke techniki to pierwsze cwiczenie zrob na sownicy , drugie sztanga wolna a pozniej hantle . oczywiscie sownice raczej znajdziesz tylko na silce, chyba ze masz zaczarowany olowek :D
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Ja mam tylko sztangielki. Obciążenia narazie mam wystarczjąco, ale jak zabraknie to zawsze mogę dokupić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1112
heh, jak masz wystarczająco obciążenia, to pompki ci nie potrzebne ;] jeśli masz tyle by sobie założyć by zrobić jakieś 10 powtórzeń z zapasem jakieś 2-3 to możesz smiało ćwiczyć hantelkami.Myślałem na początku że masz tylko 10 kg hantelki i nie masz czym ich dociążyć, dlatego byłem za pompkami, ale jeśli możesz dołożyć na nie ciężarków to rób nimi. Jeśli ci sie trzęsą ręce to popracuj nad techniką, na początku postaw kogoś za sobą np. ojca rzeby cię pilnował i powinno być git. Pompki oczywiście tesz możesz dorzucić jak hcesz, ale to na sam koniec na dobicie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Może przyczyną trzęsienia rąk u mnie jest bardzo szybkie tętno przy treningu obwodowym(trzeba tam nieźle zasuwać), a jak przejdę na trening dzielony to tam są dłuższe przerwy i tętno uspokoję to może jakoś to będzie.
Jeszcze mam do Was jedno pytanie- jak ćwiczyć bez progresji, tzn. jak w pierwszej serii dam z siebie wszystko i się zmęczę, to w drugiej serii zrobię już o kilka powtórzeń mniej, a w następnych to jeszcze gorzej. Jak w związku z tym ćwiczyć? Może w pierwszych seriach sie nie zmęczyć a dopiero w ostatnich seriach dać z siebie wszystko? Albo np. w treningu bicepsów mam 2 ćwiczenia- uginanie ramion z supinacją i uginanie ramion młotkowo, oba ćwiczenia po 4 serie. Jak zrobię pierwsze ćwiczenie do zmęczenia po 10 powtórzeń w każdej serii, to w drugim już zrobię tylko po 6 powtórzeń:/. Co z tym zrobić?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna pomoc znawcy!!!

Następny temat

problem kazdego poczonkujacego

WHEY premium