SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki a masa.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Czy pompami z obciążeniem(np. z plecakiem w którym są placki z sztangielek) jeżeli sie ma wystarczająco obciążenia(tzn. tyle, żeby wykonać np. 10 powtórzeń) można zrobić masę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Może przyczyną trzęsienia rąk u mnie jest bardzo szybkie tętno przy treningu obwodowym(trzeba tam nieźle zasuwać), a jak przejdę na trening dzielony to tam są dłuższe przerwy i tętno uspokoję to może jakoś to będzie.
Jeszcze mam do Was jedno pytanie- jak ćwiczyć bez progresji, tzn. jak w pierwszej serii dam z siebie wszystko i się zmęczę, to w drugiej serii zrobię już o kilka powtórzeń mniej, a w następnych to jeszcze gorzej. Jak w związku z tym ćwiczyć? Może w pierwszych seriach sie nie zmęczyć a dopiero w ostatnich seriach dać z siebie wszystko? Albo np. w treningu bicepsów mam 2 ćwiczenia- uginanie ramion z supinacją i uginanie ramion młotkowo, oba ćwiczenia po 4 serie. Jak zrobię pierwsze ćwiczenie do zmęczenia po 10 powtórzeń w każdej serii, to w drugim już zrobię tylko po 6 powtórzeń:/. Co z tym zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1803
Nie na naleze do znawcow,ale wydaje mi sie,ze pompki to na mase nie sa.Jedynie utwardzaja miesnie klatki,albo jak na poreczach to dobrze tricepsy rozwijaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 130 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1381
Ja też ekspertem nie jestem, ale to przysporzy Ci kilku problemów.
1. Równomierny rozkład ciężaru.
2. Umiejscowienie ciężaru(dół, góra, środek, czy boki pleców?)
3. Nietypowe obciążenie stawów(jeżeli zamierzasz nakładać poważne ciężary)
4. Co na to Twoje nadgarstki ?

IMO do budowy masy potrzebujesz porządnych sztangielek i/lub sztangi. Niestety.

Internal Brain Error !
Smash Your Head against the wall to Reboot.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1803
i ławki:D Ja kupiłem sztange,ławke i śmigam w domku he.No i tak polecam albo najlepsze wyjście na siłownie.Ja nie chodze na siłownie bo dosyc młody jestem (15lat no i kasy dużo schodzi).Więc jak narazie taki sprzęt starczy.No i jak wspomniał poprzednik pompkami masy sie nie zrobi sztanga,sztangielki,ławka,albo siłownia i bedzie good
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Sztangielki mam ale sztangielkami ciężko sie ćwiczy:/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1803
http://www.kulturystyka.pl/atlas/

a to czytałeś??? tam masz pokazane ćwiczenia na sztangielki też dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Widze ze musiales zalozyc osobny post zeby mi udowodnic ze sie myle i ze pompkami jak to okresliles zbudejesz "solidna mase" jak widzisz chyba ja mialem racje wiec po co jeszce bardziej zasmiecac forum???wejdz www.kulturystyka.pl/atlas tam jest trening domatora poczytaj i trenuj
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 874 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4729
sztangielki i ławeczka i nie potrzeba wcale super sprzętu !!
Ze sztangielkami możesz robić na klatkę:
- Wyciskanie sztangielek normalnie / ukos
- Rozpiętki normalne / ukos
- Przenoszenie zza głowy sztangielki

A na inne grupy też możesz znaleźć mnóstwo ćwiczeń. Oto przykładowy plan na samą klatkę:
1. Wyciskanie sztangielek 12/10/10/8
2. Rozpiętki ukos 12/10/10/8
3. Przenoszenie zza głowy sztangielki 12/10/8/8 lub Wyciskanie ukos.
Zawsze możesz po wyciskaniu lub rozpiętkach na dobitkę dodać pompki jak czujesz, że jesteś kozak

[ [] N S T R |_| [ T | [] N
T | M E
A G A | N

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Gugcio treningiem domatora to dopiero nic masy nie zrobię...
Jeśli chodzi o sztangielki to obciążenia mam narazie wystarczająco. Tylko że z techniką jest tragicznie. Jak opanować technikę wyciskania sztangielek? Ręce mi ciągle na boki latają...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
A druga rzecz jest taka, że nie mam ławeczki tylko ćwiczę na taboretach więc wysiskanie na płackiej mogę wykonać, ale na skośnej już nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
zmniejsz ciezar i wtedy technicznie napewno sie da.po za tym mozesz miec za slaby triceps i dlatego lataja rece.jednak zrob sobie trening domatora wzmocnisz wszystkie miesnie i bedzie latwiej Ci pozniej zaczac na prawdziwej silowni. a co ty z ta masa tak??? najpierw dieta + porzadny trening + wspomaganie = MASA. wiec pomysl lepiej ad dieta i porzadnym treningiem.pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna pomoc znawcy!!!

Następny temat

problem kazdego poczonkujacego

WHEY premium