SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompa z apteki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1123
Witam,

Chciałbym się z Wami podzielić moimi doświadczeniami z zakupu nowego produktu. W aptece kupiłem długo poszukiwany czysty kwas nikotynowy F-VIT B3. Za pierwszym razem wziąłem od razu 2 miarki na pusty żołądek i miałem mocne zaczerwienienie twarzy i całych (!) pleców. Trwało to ok 20 min. Efekt był do przewidzenia bo kwas nikotynowy mocno rozszerza naczynia (nie będę tu reklamował strony producenta- tam są badania). Za 2 razem takiego zaczerwienienia już nie widziałem, ale spożyłem razem z posiłkiem.
Ale do rzeczy- pompa na treningu masakra! Stosuję codziennie od poniedziałku i za każdym razem działa tak samo.

Zalety:
- pompa (przy 2 miarkach),
- skupienie,
- wytrzymałość,
- cena,
- bezsmakowe.

Wady:
- na razie brak.

Podsumowując polecam kwas nikotynowy. Tylko czytajcie skład bo często jest amid kwasu nikotynowego i on nic nie daje.
Za 2 tygodnie powiem czy efekt się utrzymuje :)

Pozdrawiam!
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1123
Dla jasności- od niecałych 2 miesięcy przed treningiem biorę jeszcze 2 kapsy Muscle Pharm Shred i na treningu piję izotonik. Polecam sprawdzić kwas nikotynowy komuś w sporcie wytrzymałościowym bo ja (co prawda tylko na bieżni) biegnę po tym jak zły :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 354
oo ciekawe ciekawe, ile tego ładujesz na mg ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też jestem ciekaw dawek - 0,8g jak podaje producent, czy może więcej?
Większe ilości (liczone w 2-3g) podaje się z leków na receptę i pod kontrolą lekarza
Dodatkowo obniżasz zły cholesterol, a dobry można podbić nawet o 35% (mniejsza lepkość krwi = mniej zatorów i lepszy przepływ)
Pomaga też przy depresji i nerwicach


Zmieniony przez - emenems w dniu 2016-06-18 09:01:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9062 Napisanych postów 82757 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699885
Niacyna już od dawna jest dodawana do suplementów przedtreningowych /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 329 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4835
ile to kosztuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234932
30zł za 50-60g
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 329 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4835
a jak dawkowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234932
junik
Witam, 2 miarki na pusty żołądek !


emenems
0,8g jak podaje producent, czy może więcej]


1 miarka to 0,8g
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
jakoś nie jestem do tego przekonany, źle wspominam chyba galdiusa jak się nie mylę, cały czerwonym, skóra paliła, jedyne co to tylko wejść pod chłodny prysznic.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234932
podejrzewam, ze ja tez bym mial problem, zbyt duza dawka BA mnie potrafi nieco wkurzyc, a co dopiero mocny flush. jednak moze przetestuje jak bedzie mi sie nudzilo, na razie mam zapas 1 kg gliceryny do wykorzystania

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Zwykła apteczną glicerynę masz czy jakąś inną jej formę ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP BCAA dawkowanie

Następny temat

pytanie universal

WHEY premium