SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy xD kondycji brak...:/

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2178
A wiec sytuacja wyglada nastepujaco...
dzis jest 17 kwietnia...25-26 kwietnia sa mistrzostwa Litwy na ktorych mam wystartowac...
wynika z tego, iz mam tydzien zeby cos ze soba zrobic

Wiec kurde nie jest dobrze...potrzebuje jakies cwiczenia ktore szybko buduja kondyche...moge robic wszystko xD od wczoraj zaczalem biegac, jutro ide chyba po skakanke do sklepu...co jeszcze moge robic??

...wybieraj wybieraj wybieraj co wolisz-prawą czy lewą rękę mam Ci up******ić...!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
powiem tak: ja ogólnie wszelkie stwierdzenia typu "kurde, staaary, wpierdzieliłem carbo z Vitargo i miałem tyle energii, że ja Cie pier***e" uważam za śmieszne i że tak naprawdę to wszystko to placebo

ja powyższy mix wpierdzielałam, bo primo: wolno mi było (a trzymałam dość ostrą diete na redukcje), a secundo: fajnie smakowało

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2009-04-22 14:54:17

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
biegać, biegać i jeszcze raz biegać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
biegać, skakać na skakance i tak codziennie.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 953 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15062
"potrzebuje jakies cwiczenia ktore szybko buduja kondyche" hahaha sory bardzo ale chyba się z choinki urwałeś bo kondycji nie da się szybko zbudować, ale za to można ją szybko stracić. O takich rzeczach to się myśli przynajmniej 4 tyg przed turniejem a ty chcesz jeszcze na Mistrzostwa Litwy jechać bez formy krzyż na droge

Ojca oszukasz, Matkę oszukasz, Życia nie oszukasz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 224 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7140
Szczerze???

Teraz to już niewiele...
Na tydzień przed zawodami powinieneś mieć kondycje zrobioną na 100% i powoli schodzić z intensywności treningów żeby chwycić świeżość na samą walkę.

Si vis pacem, para bellum!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
jw

Plus ewentualnie, rob krotsze ale intensywniejsze bieganie-interwały, bo napewno nie ma sensu juz bieganie po 40-50 min.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2178
He no ja doskonale o tym wiem ze kondycje buduje sie bardzo dlugo xD i ze min 1-2 miesiace sa potrzebne do tego

No ale wlasnie problem w tym ze ja tego czasu juz nie mam a o tym ze jade dowiedzialem sie jakis tydzien temu i od tego czasu robie co moge

...wybieraj wybieraj wybieraj co wolisz-prawą czy lewą rękę mam Ci up******ić...!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2952
wykup polisę na życie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6980
zostaje ci doping i\oraz\albo medytacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
łoooo kur...cze
Torres, to mi humor poprawiłeś kondycja w tydzień, nie zniese gdyby to wszystko było takie proste, to każdy by sie brał za ćwiczenie na tydzień przed zawodami, zamiast wypluwać się przez kilka(naście) miesięcy
co możesz robić? biegać interwały - chociaż istnieje ryzyko, że sie przemęczysz i w efekcie będzie jeszcze gorzej, niż wcześniej
dobre ubezpieczenie sobie wykup na zawody

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Cóż masz trzy wyjścia:
- zrezygnować
- jechać z marszu
- użyć dopingu

Choose Life
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szczęka- czemu się nie trzyma?

Następny temat

[ART] wpływ boksu na mózg

WHEY premium