SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy ! Brzuch !!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220
Witam państwa serdecznie ! mój staż treningowy to rok czasu. Na początku ćwiczyłem w domu i miałem rózne głupie pomysly. Najpierw przytylem 10 kg na lato się wyzeźbiłem i ważyłem 72 i miałem extra kaloryfer na brzuchu. Teraz już wziąłem się za siebie bardziej "zawodowo" naturalnie chce przyrostów siły, stosuje diete ale... zalewa mi brzuch !! a dodam że robię brzuch systematycznie co 2 dzień. Co ja mam robić ? miałem 78 w pasie a teraz jest z 7 cm więcej... kaloryfera już prawie nie ma... A nie chcę stracić obwodów klatki i całej reszty...

Zmienić diete ? teraz mam węglowodanówke + zapotrzebowanie na białko swoje. Więcej rowerka ? Więcej powtórzeń na brzuch?

Dodam że mam bardzo dobrą przemiane materii poce się jak świnia :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Dodaj aeroby i obserwuj ciało.

Na początek mozesz tez obciac trochę wegli. Kalorie podbij tłuszczami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6629
Dodam że mam bardzo dobrą przemiane materii poce się jak świnia
a co ma pocenie sie do przemiany matrii????

dodaj aeroby, i zobacz jak będzie szło, aero zwiększy zapotrzebowanie kaloryczne, ale jeśli dalej bedziesz się nadmiernie zatłuszczał to obetnij węgle.... adzik dobrze gada postaw mu bro.....

http://r8.bloodwars.interia.pl/r.php?r=23409  <---fajna gierka przez przeglądarke

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poczatki cwiczen.

Następny temat

pomocc

WHEY premium