SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 329
Witam mam problem po 3 strzale omy (1 tydzien 1 2 tydzien 2) w miejscu iniekcji i wokół niego został mi twardy jakby guz co mam z tym zrobic pomocy!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Gino ty jeszcze zyjesz?

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Pewnie za płytko wbiłeś, nie swędzi Cię to przypadkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 329
nie płytko raczej nie jest ale swiedziec swiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
ja stawiam ze za płytko, na ile centów wbiłeś i jestes gruby czy chudy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Dibo mialem cie zapytac, jaki masz trening na klate ze takie wyniki notujesz?

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Deliver
1. wyciskanie na ławce prostej progres 4x12,10,8,6 do kazdej serii dokładam 5kg
2. wyciskanie na lawce skonej(w góre)4x8
3. rozpiętki na ławce prostej4x8

czasem cos dołoże lub zmieniam sobie cwiczenia, serie robie bardzo dokladnie, dużą uwagę zwracam na ruch negatywny kazdego powtórzenia, w przyszłym tyg zamierzam zaatakować 190kg narazie dobrze idzie bo na cyklu jestem ale zobaczymy ile zostanie po cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Widze ze trening nie jest typowo silowy, tym wiekszy szacun dla ciebie. A na jakim cyklu teraz jestes?

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
cykl
1-5 meta
1-8 prop
4-9 tren
na początku grudnia kończyłem poprzeni cykl(meta i prop) i doszedłem na nim do 178kg po cyklu zostało 170 z czego byłem za***iście zadowolony, teraz moim głownym problemem są stawy, chociaz ostatnio dorzuciłem do glukozaminy kolagen i troszkę jakby się poprawiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Tez tak mialem jak na tesciu jechalem. Moze sproboj jakiegos nandralona dorzucic? Bo kolagen i podobne to sa tylko polsrodki moim zdaniem.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Następnym razem napewno dorzucę troszkę nandrolonu,teraz nie ma juz sensu bo niedługo konczę cykl, na odblok zakupiłem sporo nolvy hcg nawet proviron zeby jak najbardziej spadki zminimalizować do tego jakieś jabłczany hmb i tonę innego badziewia Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Narkotyki+Doping

Następny temat

Tajlandzka meta - co i jak, prosze o rade!

WHEY premium