SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema! Mam 18 lat i 170cm wzrostu (chciałbym jeszcze urosnąć) - czy 100 tabletek mety zachamuje mój wzrost????
albo 5 omki?????

POZDROWIENIA!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Szefo że potraktowałeś moje pytanie poważnie!!!
Mam jeszcze jedno pytanie - czy może wystąpić ginekomastia (po 100 tabl.)

Z góry DZIĘKI!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na 99% twoj wzrost sie zatrzyma

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki wielkie za taką odpowiedź!!! ;-( (nie wiem co myśleć o waszych odpowiedziach - poprostu chciałem się zapytać kogoś kto zna się na tym) widocznie wy wolicie robić sobie jaja z tych którzy chcą się czegoś dowiedzieć!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 516 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4872
wlacze sie do dyskusji ,jesli panowie pozwola
ADAM nikt nie robi sobie z Ciebie jaj to prawda metka moze spowodowac szybsze kostnienie i zahamowac wzrost to fakt!
Lepiej sie zastanow czy warto w tak mlodym wieku brac juz koks (PRZECIEZ CHLOPIE TY MASZ DOPIERO 18 LAT) a jezeli juz musisz brac to nie lap sie od razu metki,sprobuj moze czegos lagoniejszego (metka wbrew pozorom jest jednym z mocniejszych anabolikow a biora ja czesto poczatkujacy bo BOJA SIE ZASTRZYKOW)

pozdrawiam


a.k.

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
m_23 co byś proponował?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Primobolan, Winstrol, Deca Durabolin. Niestety wszystkie z wyjatkiem winstrolu sa w zastrzykach.

Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 516 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4872
moze omnadren ?

a.k.

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
m_23, juz kiedys pisalismy na temat glupich zartow. Jesli masz zamiar doradzac glupoty, to lepiej sie nie wypowiadaj, nawet jesli to zart. Nie kazdy moze miec pojecie, ze omnadren to jeden z bardziej szkodliwych sterydow, tym bardziej jesli jest to poczatkujacy.
Prawda jest taka, ze tlumaczenie o szkodliwosci sterydow nie zawsze trafia do rozsadku, wiec lepiej tak doradzic by szkodliwe efekty stosowania SAA jak najbardziej zminimalizowac.

Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Maku że traktujesz moje pytanie poważnie! Nie jestem jakimś napaleńcem na koks(nie chcę wyglągać od razu jak "szafa") , zależy mi na przybraniu masy ponieważ jestem szczupły. Mógłbyś mi podać ceny tych anabolików? Jakie są efekty uboczne?

Z góry dzięki!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
Adam na stronie głównej masz opisy sterydów,poczytaj.
Co do cen,to musisz odłóżyć troszke $$ na sterydy.
Co do cen to np.deca durabolin 50mg kosztuje ok. 30-50 złotych.Na cykl dla składa sie ok 1000 mg (jak na początek).
Nie zapominaj,że od samego koksu nie urośniesz...Żarełko,odżywki koniecznie..

Zęby cię bolą?Zjedz snickersa,popij colą.
Pozdro)))

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WITAM!!!
Moja uwaga na ten temat jest zupełnie odmienna.
Powiem ci tak ADAM:
biorąc 100 metki nic nie zaszkodzi praktycznie twojemu organizmowi nawet jeżeli chodzi o wzrost czytałem dużo na ten temat także nawet lekarze uważają że maksymalną dopuszczającą dawką po której nie ma takich skutków ubocznych które by spowodowały uszczerbek na zdrowiu to 100 tabletek
Jedynie co ci mogę doradzić to jeszcze to żebyś kupił jakiegoś dobrego Gainera i osłonke na wątrobe np. SYLIMAROL
NO I 5kg więcej murowane w ciągu miesiąca.
Ale licz się ze spadkami po metce i tu niestety musisz już sobie radzić sam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Recepty od lekarza

Następny temat

O WIELCY PRZEMÓWCIE!!!

WHEY premium