SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3457
może mi ktoś napisać
czy deca durabolin 1ml(200mg)holenderska
jaki ma kolor ,jaki zapach i jakie są objawy po wstrzyknięciu po ilu dniach zaczyna to działać
z góry dziękuje

Bo nie wiem czy kupiłem podróbke

[email protected]

Pozdrawiam!!!SS

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Stary post odgrzebałeś
A Iaro chodziło o oxandrolon do połączenia z Decą - była o oxandrolonie wzmianka w tym artykule.
pozdrawiam

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 296550
deca zaczyna dzialac po 2 tyg.

TrOl

TrOl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Deca 200mg/1ml czy chodziło ci 2x po 1ml(100mg)? Tej pierwszej to chyba w ogóle nie ma, a jak nawet jakaś jest to istnieje za***iście małe prawdopodobieństwo że masz oryginał.
Terminator deca z apteki kosztuje 36 zł za 50mg/1ml, więc wychodzi drożej i częściej się trzeba kłuć.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3457
Dobra dzięki wam za porade


Dzięki OLEK

[email protected]

Pozdrawiam!!!SS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
nie bierz decy to najbardziej szkodliwy steryd jaki jest i mozna sie przekrecic od niej niedawnio to udokumentowano bo jakis sie koles przekrecil od decy

ajak

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
ehhh...Kesiek od tych anaboli we lbie Ci sie poprzewracalo.

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kesieo kto cie pogrubil?!przeczysz wszystkim publikacjom na temat koksu jakie czytalem a bylo ich sporo chyba ze masz jakies wyniki nowych badan chetnie sie z nimi zapoznam tylko podaj zrodlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4354
Panowie nie siejcie folkloru, ostanie wypowiedzi na tym forum roznia sie od siebie marginalnie, raz mowi sie ze deca jest najbezpieczniejsza a raz ze to smierc, o co tu chodzi. Niech Kingkong tupnie noga.

kaleczniak

kaleczniak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 131 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1929
moze to o czym pisze kesiek to wyjatek potwierdzajacy regule . nie ulega chyba watpliwosci ze deca JEST jednym z najbezpieczniejszych . jest jeszcze oxandrolon


Never give up!

Never give up!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A kto pisal, ze deca jest niebezpieczna? Terminator? Nie rozsmieszaj mnie bo mam zajady.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo dobry steryd jeżeli mniej zależy nam na zdobywaniu masy, a bardziej na przyroście siły i nabraniu rzeźby. Wraz z Deca-Durabolinem tworzy doskonałą mieszankę do tworzenia mięśni bardzo dobrej jakości. Jeden z najbezpieczniejszych sterydów. Stosowany z umiarem podobnie jak Deca-Durabolin daje świetne wyniki przy braku jakichkolwiek większych działań ubocznych.



pozdrowienia!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to prawda, ze tyle podrobek?

Następny temat

co myślicie o aptekarzu z TVN

WHEY premium