SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc zielonej osobie, bardzo ważne dla mnie, proszę o czytanie.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47
O której proponujesz ten konkretny posiłek w pracy? I co to twoim zdaniem konkretny? Podkreślam że jestem piekarzem tam robota jest ogólnie okrągło przez 8h i nie mam czasu zabawy w kucharza zbytnio, jedynie 15 minut przerwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzień wcześniej gotujesz np. 150g ryżu i do tego gotowana pierś, albo pokrojona w kosteczki i uduszona bez lub z dodatkiem jakiegoś sosu. Do tego jakieś warzywa np. pomidor czy brokuły. Robisz, czekasz aż przestygnie, na noc do pojemnika na żywność i do lodówki, a zjadasz jak masz przerwę. Ja taki posiłek robiłem i zjadałem między zajęciami na uczelni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47
W takim razie wychodzi mi nie wiele tych posiłków bo z 4-5 dziennie, to wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47
Dobrze w takim razie zrobie to jutro i napisze wam tutaj jak mi to wyszło dlatego że do pracy mam 9 minut..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening-masa/rzezba?

Następny temat

Basen

WHEY premium