SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc z wynikami przed pierwszym cyklem redu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 235

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 269 dni Przeczytanych tematów 32
Witam, prolaktyna wysoko reszta w normie chciałbym zrobić rekompozycje powrót na siłownie po kontuzji pleców. Mocno zredukować ok 15-20kg. Od około pół roku jestem na minusie kalorycznym ale bez skutku wiekszego. Schudłem ok 5 kg startowałem z wagi ok 116kg. Teraz stoi. Jem ok 2000kcal. Jem czysto. Pije wode czasem jakiś energetyk zero. Mam juz na półce Test prop, clenbuterol, i T3. Myślałem, żeby po ok 6 tyg dorzucić hgh i masteron albo oxe.
Jak długo moge zostać na clenie i t3 po 6 tyg jak dorzuce oxe albo masteron ?
Myśle, żeby teścia bić 100mcg pon, sr, pt. Nie wiem jak z Clenem czy zacząć od niskiej dawki od początku i zwiekszać z co tydzień czy od razu wejść na wiekszą dawke i trzymać ją bez zmian ? T3 myślałem, zeby zacząc od 1 dojść tak do 3 tabsów, zwiększając co tydzień o 1. Myśłałem, żeby dorzucić peptyd Cardarine co o nim myślicie i jakie dawki dorzucić do tego co mam i jak długo? Pozdrawiam
1.32
2.110kg
3.188cm
4.41cm
5.116cm
6.64cm
7.113cm
8.5lat
9. 3g białka, 4g węgli, 0,5g tłuszczu
10. Brak cykli
11.4 razy w tygodniu trening fbw od pół roku dużo kardio ale waga stoi.
12.Redukcja do ok 95kg przy zachowaniu masy mięśniowej.
13.Brak cyklu.
14. 27%
15. Raczej zawsze ciężko mi było przytyć i ciężko zredukować waga 100-110 przewaznie od kilku lat.
16.Oceniam na dobry brak jakichkolwiek przeciwskazań do treningu. Brak chrób, po wizycie lekarskiej brak uwag. Lekka nadwaga.
17.Umiarkowanie. Aktualnie łysy :)
18.2800kcal
19.100kg klatka, 150kg martwy,100kg siady. Nigdy nie byłem zwolennikiem cieżkiego dzwigania.







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94672 Napisanych postów 364657 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669715
Test i t3 i nic więcej jedz trenuj I tnij


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-08-05 10:46:06

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Napewno nie ładuj wszystkiego naraz. Lodzianin dobrze Ci napisał. Pierwszy krok to zastanowienie się dlaczego redukcja Ci nie idzie na such bo środki to nie cudowna sprawa że nagle ruszy z kopyta, wręcz przeciwnie. Przy takim bf powinno lecieć na sucho. Coś robisz źle. Waga to też nie wyznacznik. Trzeba było zbadać całą tarczyce nie tylko tsh jak myślisz o t3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 269 dni Przeczytanych tematów 32
No zbadałem całą jak widzisz LH i FSH jest chyba , że to nie to ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94672 Napisanych postów 364657 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669715
Nie to nie to
Tarczyca tsh,ft3,ft4 podstawowy panel
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 269 dni Przeczytanych tematów 32
dobra to zrobie jeszcze to wtedy :) wracam za tydzien do Polski akurat to ogarnę przed cyklem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 269 dni Przeczytanych tematów 32
a co myślicie o prolaktynie czemu taka wysoka jakie są wnioski ? mam ją juz zbijać ? jeszcze na cykl nie wszedłem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
To nie jest wysoka prolaktyna. Wystarczy że pobzykałeś przed badaniem i już jest lekko podniesiona. Zbić leciutko zawsze można bo akurat prolka wysoka niczemu nie służy. Doedukuj się zanim zaczniesz i naprawde nie wrzucaj wszystkiego na początek bo nie ogarniesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy w temacie

Następny temat

Pomoc w sprawdzeniu badań pod odblok

WHEY premium