SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc z dietą i parę pytań.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 219
Cześć, chcę sobie ułożyć plan diety ale nie wiem od czego zbytni zacząć.
Wiem że są jakieś kalkulatory zapotrzebowania kcal, białka itd ale nie wiem gdzie je znaleźć lub jak to wypracować, jeśli ktoś mógłby podać linki było by super.

Mam około 185cm wzrostu i ważę 70k, trening 5 razy w tygodniu, 2 razy każdą grupę mięśniową w tygodniu, trenuje aby osiągnąć sześciopak na brzuszku i ogólnie na rzeźbę.

Prosiłbym bym o pomoc tak jak mówiłem o te kalkulacje abym mógł to wypracować i potem jakiś dobry program czy coś w tym stylu który pozwala ułożyć te dietę np. w excelu czy cos jak ten dziennik tutaj ;)

Dziękuje, i czekam na konkretne odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 219
USgorn, dzieki napewno sie przyda, a zapotrzebowanie na rzezbe wiesz ile plus/minus kcal czy jak by to bylo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Zeby rzezbe robic trzeba pierw mase zrobic

Zmieniony przez - USgorn w dniu 2013-07-01 15:35:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 219
A jak se uloze diete na mase, i bd robil trening skierowany na rzezbe to "zadziala" czy nie bedzie z tego zadnego efektu? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
nie ma takiego treningu jak na rzezbe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 219
trening na rzezbe czyli wysoka intensywnosc, krotkie przerwy itp tak jak w atlasie wyczytalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
duzo powtorzen to na wytrzymalosc miesnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 219
"Trening na rzeźbę-tutaj zalecana jest większa liczba treningów(nawet do 6 tygodniowo)-każdą grupę mięśniową trenujemy nawet 2 razy w tygodniu. Treningi krótkie, bardzo intensywne(przerwy pomiędzy seriami zmniejszamy do 60-30 sekund)" O to co tu mi pisze bardziej chodzilo - treningi krotkie, krotkie przerwy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
A no spoko ale tak jak pisalem jak nie bedziesz mial miesa to nie bedzie na czym wyrzezbic ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 219
Tak ale chodzilo mi wlasnie czy jakbym robil tak jak ten cytat wyzej + to co ty mowisz ze dieta na mase to czy wtedy bedzie sie rzezbic czy nie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoze ktos ulozyc diete?

Następny temat

Ocena diety. ( Świeżak )

WHEY premium