SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w ułożeniu planu :)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
Witam,chciałbym przedstawić wam moją sytuację.
Mój wzrost-182cm
Moja waga-68kg
Mój wiek-14lat
Ostatnio zacząłem chodzić na siłownię,pomyślałem że mój plan będzie wyglądał tak:
-1 godzina bieganie
-2 brzuch
-Klatka(różnego rodzaju ćwiczenia)
-Triceps,Biceps
-Nogi
Jak było napisane wcześniej jestem w wieku 14 lat więc z tego co wiem to nie powinienem 1 dnia wyciskać tak to się robi tylko jedną partię ponieważ może mi tam przeciążyć organizm czy coś takiego :)
Dobra do rzeczy,chciałbym o ułożenie plany który będę robił w dniach wolnych od siłowni czyli 3 razy w tygodniu,chciałbym aby plan pomógł mi wyrobić lepsze mięśnie brzucha i pozbyć się zbędnego tłuszczu który jak usiądę po prostu mnie obrzydza.Mam nadzieję że uzyskam pomoc.A i jeszcze nie musicie pisać o odżywianiu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17724
Zajrzyj do działu JUNIOR:
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html

Co do planu - bezsensowny, nic z nim nie zdziałasz.
Moja rada: zacznij czytać.

Just can't stop!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
To co nazywasz planem treningowym w rzeczywistości nim nie jest, jeżeli chcesz schudnąć to przede wszystkim odpowiednia dieta, jednak w wieku 14 lat dietę stosuj tylko i wyłącznie pod okiem lekarza nic na własną rękę. Poczekaj z treningiem siłowym jeszcze ze 2 lata przeznacz je na samokształcenie w tej dziedzinie i wieku 16 lat zacznij zacznij trenować na siłowni. Teraz dobrym sposobem na schudnięcie dla ciebie to gra w piłkę z kolegami itp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z bicepsami i historia problemu ;(

Następny temat

kalorie pomocyy

WHEY premium