SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w rozplanowaniu posiłków.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43
Siema. Od następnego tygodnia zaczynam pracę. Pracował będę od godziny 4:00. Aktualnie jestem na redukcji, ale potrzebuję pomocy w rozłożeniu posiłków w ciągu dnia. Przez najbliższym tydzień będę pracował w godzinach 4:00-8:00 lub 10:00 a za 2 tygodnie rozpocznę pracę na pełny etat do godziny 12:00. I szczerze mówiąc nie mam za bardzo pomysłu jak rozplanować posiłki w ciągu dnia oraz o której jeść ostatni posiłek przed snem jeśli pierwszy jest przewidziany o 3:00. Przez najbliższym tydzień będę jeszcze chodził do szkoły, ale w następnym już tylko do pracy.

Rozkład posiłków w dniu pracy:
3:30 pierwszy
7:00 drugi
10:30 trzeci
14:00 czwarty
15:30-17:30 trening
Po treningu ww+białko
19:00 ostatni posiłek

Około godziny 21 spróbowałbym pójść spać. Czy taki rozkład posiłków będzie poprawny? Przy okazji - mógłby ktoś polecić jakieś suplementy poprawiające jakość snu lub ułatwiające zasypianie?


Zmieniony przez - Uchowow w dniu 2012-06-08 12:13:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Dopasuj posilki tak, zeby Tobie bylo wygodnie z przerwami w pracy itd. Dla samego efektu nie bedzie to mialo znaczenia.

Masz problemy ze snem? MZB, melatonina. chociaz melatonina roznie na ludzi dziala i np ja pol dnia pozniej nie umiem sie dobudzic, wiec musial bys sam sprawdzic.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43
Akurat w pracy mam możliwość zrobienia przerwy w każdej chwili na jedzenie. Stestuje MZB. Dziękuje za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
mimo to i tak nie musisz sie martwic ilością posilkow i odstępami, bo liczy sie cały bilans kcal i BTW, a jak go spozyjesz- zalezy od ciebie

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przestuj wagi...

Następny temat

Pełnotłuste mleko

WHEY premium