SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w pierwszych krokach na siłowni

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
nie sluchasz co sie do Ciebie mówi,dodaj diete na potreningu.pl,nastepnie wygeneruj zrzut/zrob zrzut ekranu(screena) i wklej tutaj,tak poza tym jakie białko? po jakiego grzyba Ci suplement diety skoro mozesz wypelnic zapotrzebowanie żarciem?

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 182
Też własnie robię screena tylko w tym problem ze zapisuje mi sie polowa strony ;/ pół strony tylko jest ;/ reszty nie widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
To zrób dwa screeny Jezeli Cie dobrze zrozumialem,a jezeli zle to popracuj nad paintem

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1611
Kolego, po treningu 30 g białka i te 60 g wegli moze byc (ale ja nigdy nie kupilbym węgli z proszku, ponieważ b łatwo je dostarczyć z żarcia) prosty przykład: ja po treningu zjadam ok 30 g białka z mięsa i do tego jakiś ryż, ziemniaczki, makaron jakas sałatka i tłuszcze (po prostu najedz sie chłopie :) aha i radził bym wyrzucić tuńczyk z diety, nikt o tym nie mówi ale zawiera kupę rtęci i ogólnie nie będzie ci robilo problemu brak tuny w diecie raczej :D jak chcesz jeść dobrze w szkole bo tak wnioskuje ze chodzisz do szkoly, to machnij sobie w niedziele wieczór mięcho na patelnie, przypraw i wpakuj do lodówki, każego ranka gotujesz makaron lub ryż (orozmaicaj) wrzucasz do pojemniczka i masz świetne żąrełko do szkoły pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak najefektowniej ćwiczyć?

Następny temat

Rozstępy

WHEY premium