SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w doborze spalacza.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 76
Witam. szukam pomocy w doborze dobrego spalacza. Mam 37 lat, 59 kilo wagi, ćwiczę 4 razy w tygodniu w warunkach domowych, treningi głównie z Agatą Zając z użyciem taśm, hantli, sztangi, do tego 15 minut cardio, plus raz w tygodniu godzina pole dance. Dietę mam od dietetyczki, bilans ujemny. Wszystko ładnie, pięknie, ale poziom tłuszczu to około 28%. Tragedia jednym słowem. Nawet mając 55 kilo BF miałam na poziomie 25%. Strasznie ciężko mi się pozbyć tkanki tłuszczowej, dlatego pomyślałam o spalaczu. Brałam już kiedyś Thermo Speed, Trizera i Cutting Edge. Efektów nie było :( Może macie dla mnie jakąś podpowiedź co zrobić by te sadło ruszyć. W co zainwestować? A może nie ma dla mnie nadziei :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Tutaj by trzeba było od zera się Tobą zająć jak należy. Bo widzę że konieczne jest tutaj usystematyzowanke pewnych działań i trzymania się założeń.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33078 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Wstaw diete w tej formie http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html


zdjęcie podglądowe sylwetki mile widziane .

Jakie masz zerowe zapotrzebowanie kcal i jak liczone oraz ile aktualnie przyjmujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 76
WSKAŹNIK BMR
1352 kcal

ABY UTRZYMAĆ WAGĘ
2096 kcal

15% białka: 314 kcal = 79 g
55% węglowodanów: 1153 kcal = 288 g
30% tłuszczu: 629 kcal = 70 g

Z tutejszego kalkulatora.
Ja mam ustaloną dietę od dietetyczki na 1400 kalorii. Ale nie zawsze to ogarniam. Bardziej skłaniam się ku zaniżaniu tych wartosci. I to od lat. Mam rozchwiany metabolizm :(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
niestety dieta to glodowka, tutaj suplementy nie pomoga za bardzo, koenieczne jest przemodelowanie systemu zywienia.
osobiscie bym proponowla uderzyc w system rotacji weglowodanami

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Aby kształtować sylwetkę niezbędne są podstawy, do których zaliczamy dobrze dobraną dietę i trening siłowy. Odżywiasz się bardzo słabo, a treningu typowo siłowego nie ma. Odpowiedź nasuwa się sama.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 76
TomQ-MAG
niestety dieta to glodowka, tutaj suplementy nie pomoga za bardzo, koenieczne jest przemodelowanie systemu zywienia.
osobiscie bym proponowla uderzyc w system rotacji weglowodanami


Przyznam szczerze, że ja po prostu boję się jeść więcej. Zdecydowałam się jakiś czas temu na opiekę trenera personalnego, rozpisała mi dietę, ale ilosc węgli mnie przeraziła. Stosowałam mimo wszystko, po początkowym spadku wagi o 2 kilo już była konieczna modyfikacja. Ucięte zostały węgle, ale efektu już nie było żadnego a poziom BF wzrósł. Ja już na serio nie wiem co mam robić, dlatego tak szukam i wiecznie sprawdzam nowe rzeczy a to wydaje mi się, że więcej krzywdy mi robi niż pożytku daje.
Nie dążę do ciała z widocznymi mięśniami, ja tylko nie chcę być taka miękka i obła :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 76
Od personalnej miałam taką rozpiskę:
Ś: B25 T30
II Ś B25 T15 W70
O: B25 T15 W70
K: B25 T15 W70

Po zmianach było B20 i W 60. Tłuszcze bez zmian.


Zmieniony przez - tamlin111 w dniu 2019-04-18 17:52:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
niestety tak to wyglada, jak jestes obecnie w dolku metabolicznym, trudno bedzie cie wyprowadzic na prosta bez zastosowania wiekszej ilosci weglowodanow. rozpiska wydaje sie sensowna, a wzrost masy ciala moze byc konieczny. czasem krok do typu pozwala zrobic kilka w przod,

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Zgadza się. Trzeba przyśpieszyć wolny metabolizm poprzez zwiększenie ilości kcal. Z tym niestety związany jest brak efektów redukcji tkanki tłuszczowej. Wyjdziesz na prostą i wtedy będzie można redukować.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 76
Jak długo taki proces może potrwać, te wychodzenie na prostą? Skąd mam wiedzieć, że to już, że czas na redukcję? Boję się, że znów zacznę ciąć węgle bez konieczności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Jest to mocno indywidualne. Wiele zależy od tego czy i na ile gospodarka hormonalna została zaburzona. Jeżeli głodówka trwała długo, to zmiany mogą być nieodwracalne, np. niedoczynność tarczycy. Wejdź na zerowy lub nawet lekko dodatni bilans kaloryczny na około 2 miesiące. Po tym czasie można zrobić badania tarczycy.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie black mamba i yohimbina

Następny temat

Nitrogliceryna , gliceryna wpływ na zdrowie

WHEY premium