SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze spalacza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19542
Witam, dziś ja proszę o opinie jaki spalacz można sobie zjeść by wzmocnić redukcje. Konkretnie chodzi mi o opinie osób które w przeciągu 2-3 m-cy jadły spalacz i chcą go polecić/odradzić. Myśle nad Jetfuelem i produktami z FA ponieważ wiem, że są naprawde dobre (mówie o białku, detonatorze i napalmie).

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Pomyśl o aspekcie zdrowotnym-czyli jak mocno nerki obciążone są tak dużą ilością białka. I tak w ogole jeśli ma się dosyć mało węgli w diecie(tak jak tutaj czyt.~150g) to nie ma sensu przesadzać z białkiem, bo bez węglowodanów organizm tylko będzie męczył się z przyswojeniem tego biała.

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 707 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10105
jakie doswiadczenie ze spalaczami?

"Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę, tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
ja bym polecał scorcha, bardzo dobry spalacz na początek
https://sklep.sfd.pl/Man_Scorch-opis1364.html 

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19542
Wrzesień/październik 2oo9 jadłem Venoma. A tak to nic z cięższych spalaczy. Oczywiście diete i plan mam (d)opracowany.

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 707 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10105
ja tez sklaniałbym sie ku:
[https://sklep.sfd.pl/Man_Scorch-opis1364.html]
_______________________________

"Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę, tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13190
Polecam PVL ripper freak zjechałem na nimi 13 kilo w ciągu 30 dni. Aktualnie jem mitotropin + xenadrin ale narazie nic o niech nie moge powiedzieć. Fajnie też się sprawdzał Animal cuts.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Zapewne sam tłuszcz to 13 kg. To nawet niezdrowe jest...
Scorch ew Dyma Burn.
Zdr

Zmieniony przez - MajkelTSW w dniu 2010-07-03 07:02:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13190
uważam, że jeśli się zapewni odpowiednią ilość białka i mikroskładników plus dużo wody to organizm jest w stanie to znieść, oczywiście nie namawiam nikogo do tak drastycznych redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
moze i jest w stanie, ale nie za dlugo.
jak wyglada rozklad bialka/wegli/tluszczy na tej redukcji co chcesz poczynic?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19542
Białka mam obecnie z 34o gram, węgli z 15o gram a tłuszczy z gram 4o. Dieta jest opracowana przeze mnie, pode mnie na podstawie paro letnich obserwacji. Obecnie redukuje się od końca kwietnia i efekty w tym roku są najlepsze z lat wszystkich, ale że chciałby podsuszyć się na wzór formy startowej, chcę użyć spalaczy, a wiem że rynek tych dobrych jest bardzo chwiejny i ten produkt który 6 m-cy temu był super polecany dziś ma zmieniony skład i jest słabiutki, dlatego prosze o rady tych którzy obecnie są/lub niedawno skończyli jakiś godny polecenia produkt.

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 976 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12630
Dyma Burn mialem i polecam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nieznane odżywki

Następny temat

15 lat. Pierwsze suplementy? Jakie?

WHEY premium