SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o pomoc w yborze spalacza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 351 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5551
witam chce pociągnoć redukcje jeszcze przed jednym cyklem masowym sporo fatu na brzuchu 96cm...w obwodzie ...dieta low carb jest.. fbw..no i aeroby 5x tydzien po 30 minut...potrzebuje spalacza żeby był nie drogi myslałem nad thermo speed extreme lub fat burner z treca..chyba że macie jeszcze jakies inne propozycje w tej cenie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 999 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29475
ja jako 1-st spalacz bo wlasnie jestem na redukcji wybralem dymatize Viper.

bardzo odradzali ale nic mi nie jest ;D

pozdro

samemu nie zdołal dokonać jeszcze niczego dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 386 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4377
na poczatek bedzie dobre thermo speed.

~Pomogłem?Nie zapomnij dac SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4510
Thermo Fat Burner

DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIEZCĄ
SIŁA I HONOR
WHITE POWER
krwawy mściciel z hollywodzkich filmów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1341
THERMO STIM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
thermo stim fajny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
...lub Clenburexin, obojętnie który weźmiesz będziesz zadowolony.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Mało ekonomiczny ten thermo stim. Z tych tanszych spalaczy to uważam że nie warto wogóle nic kupować. Jadłem kilka i uważam że to kasa wyrzucona w błoto. Albo kupić coś mocniejszego i droższego albo kawa i sumienne aeroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 351 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5551
ok wybiore cos z tych czterech zobacze jakie ceny w sklepie....do tego bede stosował bcaa xplode mam jeszcze pół puszki pózniej dokupie bcaa mega capsy w blistrach czy dokupic jakąs l-karnityne...(nie chce ciągnoć wiecej cyklu ze spalaczem jak miesiąc)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5938
zacznij od clenburexin oraz do tego polecam białeczko aby zastąpić ostatni posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 351 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5551
clenburexin podobno ma skład nie bardzo jeżeli chodzi o zdrowie?tak wyczytałem na forach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
jak się bierze wg zaleceń to nie problemu ze zdrowiem

na każdego może działać inaczej sam musisz zobaczyć czy będziesz miał jakieś problemy mdłości itp

PRO MODERATOR DZIAŁU

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 cykle treningowe - suplementacja

Następny temat

Fizogen Blast - bialko - (mono) ?

WHEY premium