SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebna pomoc w doborze spalacza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3487
Witam, jestem obecnie na troszke mocniejszym cyklu, chce z niego wydusić jak najwiecej wiec siłą rzeczy przy mojej budowie (endo) się trochę (ewentualnie trochę wiecej :D) zaleje. Nie śledziłem tematu spalaczy juz jakis czas, i nie mam pojęcia co jest teraz godne uwagi. Mozecie mi doradzić coś w miare rozsądnej cenie? Miałem już przygody m inn kilka lat temu z venomem, potem hmm to się chyba nazywało fat burner z controlled labs? W kazdym razie cos z 1.3. Oczywiscie były tez jakies TSE, ale szału po tym nie było.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3487
tested burner*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Zależy czego oczekujesz.

Coś lajtowego clenburexin.

Coś bez rycia głowy ale półka wyżej revex scitec'a do tego dorzuć ketony malin i jest całkiem fajnie.

Jak coś konkretniejszego np. hyperlean.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Testowałeś te ketony? Kiedyś trochę czytałem o tym i chciałem spróbować ale w końcu zrezygnowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Solo nie, zawsze w spalaczu bądź jako osobny dodatek, cudu się nie ma co spodziewać lecz ich działanie jest udokumentowane w kilku publikacjach, a kosztują śmieszne pieniądze.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie chciałem dołożyć do spalacza ale sądziłem, że to będzie strata kasy. Kupię przy kolejnej redukcji na spalaczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Osobiście dorzucam już na którejś redukcji i razem ze spalaczem fajnie to leci, suplementacja miesięczna to 20-50zł także... Sporo osób chwali\

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3487
Czytam o tych spalaczach, i trochę mnie rozsmieszyło:
Revex-16 to najnowocześniejszy spalacz tkanki tłuszczowej, dzięki któremu pozbędziemy się dodatkowych zbędnych kilogramów tkanki tłuszczowej głównie z okolic brzucha. xd.
Tak czy siak - jak wyglądało by dawkowanie? Bo zapewne zgodnie z ulotką cudów się spodziewać nie mogę.. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Wedle tolerancji i upodobań osobiście stosowałem kolejno 2x1 2x2 i 2x3kaps musisz znaleźć odpowiednią dla siebie, a reklama no cóż różne rzeczy mozna w nich zobaczyć.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2013-11-13 23:36:00

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3487
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie mają różne standaryzacje na ketony. Swanson to sprawdzona firma i raczej celowałbym w ich produkt.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA [Ile, kiedy, jak] ?

Następny temat

ultra max testosterone - dawkowanie

WHEY premium