Witam, jestem obecnie na troszke mocniejszym cyklu, chce z niego wydusić jak najwiecej wiec siłą rzeczy przy mojej budowie (endo) się trochę (ewentualnie trochę wiecej :D) zaleje. Nie śledziłem tematu spalaczy juz jakis czas, i nie mam pojęcia co jest teraz godne uwagi. Mozecie mi doradzić coś w miare rozsądnej cenie? Miałem już przygody m inn kilka lat temu z venomem, potem hmm to się chyba nazywało fat burner z controlled labs? W kazdym razie cos z 1.3. Oczywiscie były tez jakies TSE, ale szału po tym nie było.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Zależy czego oczekujesz.
Coś lajtowego clenburexin.
Coś bez rycia głowy ale półka wyżej revex scitec'a do tego dorzuć ketony malin i jest całkiem fajnie.
Jak coś konkretniejszego np. hyperlean.
Coś lajtowego clenburexin.
Coś bez rycia głowy ale półka wyżej revex scitec'a do tego dorzuć ketony malin i jest całkiem fajnie.
Jak coś konkretniejszego np. hyperlean.
"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."
...
Testowałeś te ketony? Kiedyś trochę czytałem o tym i chciałem spróbować ale w końcu zrezygnowałem.
...
Solo nie, zawsze w spalaczu bądź jako osobny dodatek, cudu się nie ma co spodziewać lecz ich działanie jest udokumentowane w kilku publikacjach, a kosztują śmieszne pieniądze.
"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."
...
No właśnie chciałem dołożyć do spalacza ale sądziłem, że to będzie strata kasy. Kupię przy kolejnej redukcji na spalaczu 

...
Osobiście dorzucam już na którejś redukcji i razem ze spalaczem fajnie to leci, suplementacja miesięczna to 20-50zł także... Sporo osób chwali\
"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."
...
Czytam o tych spalaczach, i trochę mnie rozsmieszyło:
Revex-16 to najnowocześniejszy spalacz tkanki tłuszczowej, dzięki któremu pozbędziemy się dodatkowych zbędnych kilogramów tkanki tłuszczowej głównie z okolic brzucha. xd.
Tak czy siak - jak wyglądało by dawkowanie? Bo zapewne zgodnie z ulotką cudów się spodziewać nie mogę.. :)
Revex-16 to najnowocześniejszy spalacz tkanki tłuszczowej, dzięki któremu pozbędziemy się dodatkowych zbędnych kilogramów tkanki tłuszczowej głównie z okolic brzucha. xd.
Tak czy siak - jak wyglądało by dawkowanie? Bo zapewne zgodnie z ulotką cudów się spodziewać nie mogę.. :)
...
Wedle tolerancji i upodobań osobiście stosowałem kolejno 2x1 2x2 i 2x3kaps musisz znaleźć odpowiednią dla siebie, a reklama no cóż różne rzeczy mozna w nich zobaczyć.
Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2013-11-13 23:36:00
Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2013-11-13 23:36:00
"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."
...
A jak z tymi ketonami?
https://sklep.sfd.pl/Purely_Inspired_Raspberry_Ketones-opis29882.html
tutaj zalecaja 600mg, natomiast
https://sklep.sfd.pl/Swanson_Razberi-K_(Ketony_z_malin_)-opis27481.html
tutaj tylko 100.
https://sklep.sfd.pl/Purely_Inspired_Raspberry_Ketones-opis29882.html
tutaj zalecaja 600mg, natomiast
https://sklep.sfd.pl/Swanson_Razberi-K_(Ketony_z_malin_)-opis27481.html
tutaj tylko 100.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz