SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc początkującemu.. :-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 190
Witam..
Najpierw sie przedstawie.
Nazywam sie Karol mam 16 lat, 1,80 wzrostu i waże 76 kg.

Mój kolega Bartek ma 16 lat 1,81 wzrostu i waży 67 kg.



Zaczne odrazu od rzeczy..Otóż mam zamiar zapisać sie z kolegą na siłownie od przyszłego tygodnia, wydawało mi sie to naprawde proste.. ale otóz po rozmowie z kolega (co ćwiczy) i czytaniem postów na forum, okazało sie ze takie chodzenie bez planu to nie ma sensu i ze to by były "puste" ćwiczenia które by po cześci marnowaly czas i nie przynosiły zbyt wiele efektów. Więc mam pare pytań do Was..

Chciałbym z kumplem sobie zadbac troche wiecej o sylwetke ale również i siłe.. Nie prosze o ułożenie planu, bo sam spróboje go ułozyc i go wtedy podam, abyście go zobaczyli i jeśli mogli to poprawili.. a więc:

Czy moja waga jest odpowiednia do ćwiczeń ? (tzn.. czy musze przybrać na masie czy schudnąć ?? )

Czy waga mojego kolegi jest odpowiednia ?? (tzn.. czy musi przybrać na masie ?? )


P.S.
Jutro zamieszcze plan treningu dla nas.. bo pasowałoby to jakoś w całość fajnie zgrać.. i prosiłbym o korekte jeżeli jest cos nie tak.

Ja sie dopiero uczę... :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 826 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5840
Jerez: To zależy jak ty sie z tym czujesz, czy zcujesz sie gruby czy chudy : P wtedy bedziesz wiedział co robić,

Georgu: 1. Jesli czujesz ze masz za duzo tluszczu/ nie podoba ci sie twoja sylwetka z powodu fatu. Robisz redukcje.
2. Jezeli uwazasz ze twoja sylwetka jest znosna pod wzgledem fatu to robisz mase.
To ty musisz wybrac jaki masz cel, nie my!


Nie ma to jak napisać to samo co było post wyżej tylko inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Posłuchaj powiedzmy ważę 140 przy wzroście 160, i skąd masz wiedzieć czy redukcja czy nie? Masz dużo fatu? Redukcja, jezeli to masa to leć dalej na mase. Siła pójdzie sama. ja też mam nadwage ale idę na mase cały czas, zależy co chcesz osiągnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Kolega pierwszy nich poda obwod pasa.

Kolega dwa moze spokojnie masowac

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 264 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8349
skoro nigdy nie ćwiczyłeś podanie wagi nic nie mówi , zależy jaką masz budowę , niektórzy wyglądają efektownie ważąc 60-70 kg , ułóż plan masowy, rozpisz dietkę i biegiem na siłke budować mięśnie

It hasn been said that something as small as the flutter of a butterlfy's wing can ultimately cause a typhoon halfway around the world.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
dokladnie mam w grupie 2 kolegow wzorstem prawie identyczni
1- 192 cm wzrostu po silowni typowy ekto -dosc spora klatka i dobry brzuch waga --- 75 kg ;/

2- 194 cm , silownia chbya z 4x byl z nami aż zero tluszczu chudy jak szczapa - waga 92 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
f***master kurcze dwie skrajnosc

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 190
Ja, Karol... Mam 87 cm w pasie..

Ja sie dopiero uczę... :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Karol szykuje sie redukcja bo ja mam 177 wzrostu i mam 78 w pasie wiec mysle ze to ci odpowie dlaczego redukcja

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 696 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12290
macie: https://www.sfd.pl/ROBIMY_FORMĘ_NA_LATO_2006_-_GRUPA_I-t246764.html

i juz nie musicie sie martwic o plan...

ps. jak nie bedzie diety to przyrosty beda nie wielkie a po pewnym czasie wogole ich nie bedzie...

Zmieniony przez - Irokez w dniu 2007-06-19 22:19:31

wierz w siebie bo religie moga zawieść ; )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Irokez przeciez ten kolega co ma ~90cm w pasie musi redukcje zrobic a nie mase. Jak go podleje woda i wogole to bedzie wygladal jak w ciazy :/

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
musi to na rusi - zrobi to na czym mu bedzie bardziej zalezalo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Twarde trzymanie się planu?

Następny temat

kregoslup a pompki

WHEY premium