SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
1. WIEK: 22
2. WAGA: 75,5
3. WZROST: 168
4. WYMIARY: nie znam , nie mierze sie patrze w lustro co sie dzieje
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: pare lat , mialem pare przerw dosc dlugich od dluzszego czasu ponad pol roku bez przerw trenuje
6. DIETA:
-białko: 2,5
-węglowodany: 4-5
-tłuszcz: 1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: z 5 lat temu nie rozsadnie 2 cykle po ktorych nic nie zostalo przez alkohol i dragi i ogolnie rzucilem silownie na pare lat wtedy , teraz wrocilem do formy ile sie dalo i meta leci
8. TRENING: FBW
9. CEL CYKLU: masa i siła
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: ok 12%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do tego i do tego zalezy jaka dieta
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE: nie robie maksów wiec nie znam
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

PYTANIE:

Witam prosze znawcow o pomoc . Jestem w trakcie cyklu 1-7 meta 30mg ed
w pon zaczalem 6 tyg od nowego tygodnia mialem zamiar wrzucic kreatyne i reszte zrobic odblok ale zastanawiam sie czy da rade jakos przedluzyc ten cykl moze zmiana srodkow czy cos czy lepiej sie odblokowac i zrobic nowy za 2 miesiace ? Jesli by lepiej bylo sie odblokowac to jak dlugo ? posiadam opakowanie nolvy . Jeszcze jedna sprawa po jakim czasie ( jesli skonczylbym cykl na metce ) moge powoli zaczac pracowac nad definicja zeby wszystko co zdobylem teraz nie polecialo na leb i szyje ? Myslalem zeby zaczac po odblokowaniu nie obcinac kalori tylko zwiekszac ilosc aerobow np o 5 min co tydzien az dojde do 45min aktualnie robie 3 x po 20 min i bede obserwowal co sie dzieje jesli efekt bylby slaby to delikatnie sproboje obcinac wegle co tydzien przy tej samej ilosci aero. To nie ma byc jakas mega redukcja bo tego nie potrzebuje tylko zrzucic nie wiem kilo czy max 2 i osiagnac bf w granicach 10% i polepszyc zarys miesni bez zadnych srodkow . Z gory dzieki i pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
nie wiesz ile masz w pasie i ile wyciskasz??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
naprawde nie wiem ile mam w pasie , moze sie wydawac dziwne ale nie posiadam miarki a nie bede specjalnie kupowal zeby tutaj podac , nosze spodnie rozmiar 34 i dosc duzy luz mam w nich ze bez paska sie nie obejdzie wg tabeli w internecie rozmiar 34 to jakies 84 w pasie wiec napewno mam mniej niz 84 , jesli chodzi o klate to nie znam maksa robie serie 80 , zreszta klatka to moj slaby punkt w wyciskaniu i w wygladzie wiec nigdy mnie nie cieszylo za bardzo ile wycisne

Pomozesz ? :)

Zmieniony przez - ptakasraka w dniu 2014-04-15 16:11:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jak jeszcze jesteś na meice możesz już wrzucić np cypio lub enanan na min 12 tygodni w dawce 250 mg co 5 dni,na pct po tym enanie na pewno hcg będzie potrzebne i min 20-24 tab clomu ew nolvy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Rozumiem , jesli jednak zdecydowalbym sie zrobic odblok to wystarczy 1 tab nolvy na noc przez 10 dni ? Moge zaczac pracowac nad definicja zaraz po odblokowaniu bedac na kreatynie ? Myslalem zeby nie obcinac kalori tylko zwiekszac ilosc aerobow np o 5 min co tydzien az dojde do 45min aktualnie robie 3 x po 20 min i bede obserwowal co sie dzieje jesli efekt bylby slaby to delikatnie sproboje obcinac wegle co tydzien przy tej samej ilosci aero. To nie ma byc jakas mega redukcja bo tego nie potrzebuje tylko zrzucic nie wiem kilo czy max 2 i osiagnac bf w granicach 10% i polepszyc zarys miesni bez zadnych srodkow

Zmieniony przez - ptakasraka w dniu 2014-04-15 16:57:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
tak mozesz tak jak wszystko napisałeś,powinno być ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
ok , dzieki za pomoc :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ripped Malay - jak brać ten mix i czy cos dodawać ???

Następny temat

prosba o rozpiske

WHEY premium