SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Tomasz1405 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50
Witam jestem nowy na forum. Jeszcze do końca go nie ogarnąłem i nie wiem czy pisze w dobrym miejscu. Mam kilka pytań. Ostatnio zaczałem ćwiczyć, chce poprawić wygląd mięśni ale też zwiększyć siłe. Wiec tak :
Mam 15 lat i waże 62 kg. Mam w hantelki 10 kilowe. Chciałbym zwiększyć obwód bicepsów ale też je wykształcić. Chciałbym zrobić sobie 6ciopak na brzuchu. Co polecacie, czy tyko a6w ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
"Mam 15 lat i waże 62 kg. Mam w hantelki 10 kilowe"

nie ten dział , przenoszę TRENING W DOMOWYCH WARUNKACH .

( zapoznaj się z regulaminem wewnętrznym w dziale )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50
Proszę was zróbcie mi plan ćwiczeń przez tydzień i jakąś dietę. A co sądzicie o creatynie i białku po jakim okresie ćwiczeń to brac i czy warto ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50
Tomasz1405 mógłbyś podać mi gg, bo pewnie znasz się na tych sprawach. Chętnie bym się z tobą skonsultował ;D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 590 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3901
https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html tutaj masz odpowiedź na Twoje pytania

Stop talking! Just train!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50
Dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na klate i dwugłowe ramion.

Następny temat

Ustawienie treningów

WHEY premium