SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1413
co myslicie o tym cyklu..Kreatyna z Vitalmaxa Aminokwasy z biotecha + TEstosterol + Biosterol + Bialko z ostrowi..Mam pytanko czy jezeli dodal bym do tego thermo speed to nie zrobie na tym zbytniej masy...bo zalezy mi na drobnej popraiwe masy i wyzrezbienu miesni..Waga-74 kg wiek-18 lat wzrost-179cm.pomozcie:)

sila plynie z krwia a duma razem z nia ..kazdy zna moje przezwisko ktore zwyciestwa jest blisko

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
testosterol i biosterol <- wywalić
wpc ostrowia <- cel: uzupełnienie odżywiania, 20-40 min. po treningu, w ciągu dnia...
kreatyna <- pamiętaj o cyklicznym stosowaniu
aminokwasy: max poracja: 8-12g po przebudzeniu, po treningu, przed posiłkami na pusty żołądek.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14043
Kreatyna z Vitalmaxa Dokup do niej transporter np DEXTROZE (kreatyna na rzeźbe?)
TEstosterol + Biosterol -Kto Ci to polecił ?? Sprzedaj bo to syf patrz post podwieszony i kup jekies antykataboliki np Bcaa
Ostrowia na uzupelnienie diety mam rozumieć a także jako antykatabolik przy zwiększonych ilosciach białka..
Thermo speed termogennik imo: zazywaj np 2 kapsulki rano naczczo (wstajesz i biegasz ok 30-40min) i jedna przed treningiem ? Stopniowo zwiększaj dawke .
Najważniejsza dieta a takze trening póżniej bierz sie za suple bo inacz mizerne będą z tego efekty ..

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1413
dzieki za odpowiedz a mozna laczyc thermo speda z bialkiem aminokwasami i kreatuna...i wtedy bedzie szla rzezba czy masa ?

sila plynie z krwia a duma razem z nia ..kazdy zna moje przezwisko ktore zwyciestwa jest blisko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14043
albo ci.pki albo rybki Masa czy rzeźba..
bilans dodatni masa,
bilans ujemny rzeźba
Możesz łączyć razem
Najpierw poczytaj pózniej zadawaj pytania..

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5177
nie zrobisz masy i rzezby jednoczesnie,musisz sie zdecydowac.nie od razu Krakow zbudowano.zeby osiagnac masywne i jednoczesnie dorzezbione miesnie trzeba stosowac trening cykliczny.na raz sie tych dwoch celow osiagnac nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
do testosterolu i biosterolu odloki trzeba

























żart

Zmieniony przez - chucknoris w dniu 2006-06-25 10:42:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna-z czym najlepiej pić ?

Następny temat

CO DO HMB ??????

WHEY premium