SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomożecie Kilka pytań?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 634
Witam może na początek się przedstawie i opiszę.No to tak 16 lat waga cały czas około 60 kg nie mogę iść z nią w gorę wzrost 176 cm w bicepsie mam około 31/32 cm.No i tak ćwiczę w piwnicy u siebie mam w miarę miejsca we 2 dajemy rade bo kolega czasami przychodzi poćwiczyć no ale do tematu wyposażenie mam takie gryf łamany ,2x krótki gryf,obciążenie około 35 kg,piłka lekarska 1 kg,drążek, uchwyty do pompek,ściskacze,skakanka,i sprzęt pod SW a i chciałem jeszcze dodać że wyciskanie hantlami czy gryfem łamany robię na sankach na razie. teraz do pytań pierwsze moje pytanie jest takie co byście dokupili jeszcze do mojej amatorskiej siłowni.Wiem ławeczkę i gryf prosty zbieram kasę teraz na to i nie wiem co pierwsze kupić?Drugie pytanie to jest dotyczące planu treningowego czy odpowiedni jest taki plan:
PON:Klatka Biceps
WTO:SW Rozciąganie
ŚROD:Plecy Triceps
CZW:SW Rozciąganie
PIĄTE:Barki Nogi
SOB:SW Rozciąganie
NIE;Regeneracja
A i robię ABS2
Diety nie mam ale staram się w miarę zdrowo odżywiać czyli ryż owoce mleko warzywa.jak by ktoś mógł podesłać jakąś dietę to byłbym wdzięczny.Z góry dzięki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2858
możesz też zmienić że PON:KLATKA BARKI i TRICEPS ŚRO: PLECY I BICEPS PIĄTE:LEPIEJ SAME NOGI I DODAJ BRZUCH ;D

Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny. jeśli pomogłem daj SOGA'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2858
a dietę musisz ułożyć sb sam poczytaj tu https://www.sfd.pl/PODSTAWY_UKŁADANIA_DIETY.-t527693.html 

Zmieniony przez - sebastian22975 w dniu 2014-05-11 13:06:36

Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny. jeśli pomogłem daj SOGA'a

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna ; )

Następny temat

Wyciskanie sztangi/hali skos ujemny- jest sens?

WHEY premium