SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomarańczowa skórka ! co robić?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam, ostatnio zauważyłam że mam cellulit, kompletnie nie wiem co robić. Więc nasówa się tu moja prośba. Mógłby mi ktoś podać ćwiczenia na cellulit ze zdjęciami. Bardzo prosze, i z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dokładnie tak, ale raczej kolega co to napisał nie miał na myśli tych produktów połączonych, lecz wymienił te ZŁE

zdr.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
ruch ujędrnia ciało, zapisz się na basen lub biegaj ew pozostaje jazda na rowerze czy inne sporty :)
nie ma cudownych cwiczen antycellulitisowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
W diecie unikaj produktów mącznych,cukrów prostych,tłuszczów nasyconych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Dieta + Aeroby + CLA

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
https://www.sfd.pl/Cellulit-t243909.html

Przeczytaj cały temat, myślę, że jest tam wszystko w tej kwestii. Trzeba zadziałać na wielu frontach i można znacznie ten problem zredukować. Osobiście mogę poradzić, że najlepiej po prostu schudnąć Im mniej tkaki tłuszczowej, tym mniej widoczny cellulit, choć oczywiście wiadomym jest, że szczupłe osoby też mogą go mieć. Warto zadbać o dobrą kondycję skóry oraz dobre krążenie, czyli sport. Z mojego doświadczenia najlepiej działa rower.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 143
sauna pomaga polecam

Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3647
u szczuplych osob tez to zjawisko wystepuje wiec nie zawsze schudniecie wchodzi w gre..
ja uwazam ze najwazniejsza dieta i cwiczenia - z wlasnego doswiadczenia polecam przysiady szczegolnie no i oczywiscie wszystkie cwiczenia gdzie pracuja miesnie ud i posladkow
jedno jest pewne : nie ma cudownego sposobu potrzeba tutaj wiele wiele pracy i samozaparcia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Cellulit miewają i zawodniczki fitness - u nich to z reguły robota pigułek anty.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3647
niestety choroba cywilizacyjna..
trzeba naprawde duzo sil zeby zmniejszyc objawy ale nie wiem czy da sie w 100% pozbyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2450
napiszę co ja robie w temacie "cellulit" (a uważam, że mam go niewiele)
raz w tygodniu przysiady ze sztangą na suwnicy - ogólnie przysiady i generalnie ruch, w który zaangażowane są nogi
masaże zimna i ciepłą wodą na zmianę, rękawicą + peeling (lirene pomarańczowy jest dla mnie dobry)
wieczorkiem masaż serum modelującym eveline

czyli generalnie masaż, masaż, masaż, ruch, ruch, ruch :)
dodam, że moje uda i pośladki wyglądają znacznie lepiej po zrzuceniu paru kg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
Na cellulit dobre są tabletki poprawiające mikrokrążenie, dostaniesz je w każdej aptece.

Domowe sposoby na cellulit: www.cellulit.net.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zamiana

Następny temat

pomoc w dobraniu diety

WHEY premium