SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomóżcie nabrać masy,przy ciężkiej chorobie...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1870
aaa i jeszcze jedno...
" Polecana jest dieta bogatobiałkowa z ograniczeniem tłuszczów i węglowodanów"
To jest ważne!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 498 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4653
Z tego co napisałeś to mogę ci powiedzieć, że jest masa produktów, którymi możesz zbudować masę Poczytaj troszkę forum i ułóż dietę, wklej następnie do poprawy

http://www.sfd.pl/Synthol_Boys_Frajerzy-t183948.html - wybieramy największego downa z największych ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24176 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402457
Dokładnie tak będzie najlepiej. Ułóż dietkę z tego co możesz jeść uwzględniając potrzeby diety na masę i wtedy pomożemy Ci ją doszlifować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 290 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 588
patrząc na to czego przy wrzodach nie można jeść powiem jedno - ja chcę mieć wrzody!!! to by byla najlepsza z mozliwych mobilizacja ...

;)

A tak serio, nie bierz na sile czegos co ci zaszkodzi, tylko dlatego zeby przytyc!
Zdrowie jest wazniejsze. Jak wylądujesz w szpitalu na resztę życia w wieku 30 lat, za to z piękną masą, to co za przyjemność z tej masy? Chyba lepiej być zdrowym chudzielcem i dożyć 80-siątki?

Jeśli Ci pomogłam SOG-nij mnie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1870
he he dożyje nawet i więcej...teraz we wtorek mam badania na klikam co mi wyszło...
Ułóżcie mi sami dietę...proszę...
sam jem dużo ryżu,makaronów...słodycze tez jem chociaż nie mogę...
we wakacje wcinam dużo ryb,bo jestem wędkarzem młodym,ale jestem!
i dostarczam mnóstwo białka organizmowi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24176 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402457
Ciężko jest ułożyć dietę nie znając produktów które masz już sprawdzone,że Ci nie szkodzą i możesz spokojnie je jeść. Do tego nie znamy Twojego harmonogramu dnia tzn. szkoła itp. poczytaj trochę w dziale odżywianie,ułóż dietkę a my ją poprawimy.
Inaczej będzie ciężko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1870
napisałem wam czego nie mogę jeść!
resztę mogę to na podstawie tego czego mogę to napiszcie mi dietę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 306
wklejcie jakas nawet moja :P i wspolnie popoprawiamy - trzeba pomuc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1870
podałem swoje gg to piszcie swoje uwagi na gadu:)pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1870
już po badaniach.
nie mam wrzodów.
ale mam nadżerkę w przełyku...również silne zapalenie żołądka...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje poczatki. ocena i sugestie

Następny temat

Masa-ciężka choroba!

WHEY premium