SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomóżcie mi !

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89
Mam pytanie. Od pewnego czasu zauważyłem ,że przestałem się rozwijać pod względem piłkarskim. Straciłem formę na już dosyć długi okres czasu. Nie jestem już taki pewny siebie jak przedtem itp. Trenuje 3 razy tygodniowo w klubie + staram się o treningi indywidualne ,do tego dochodzi mecz w weekend. ( liga skończyła się tydzień temu) Skończyłem trampkarzy w tamtym sezonie i teraz gram w I lidze juniorów starszych. Najgorsze jest to ,że nie potrafię dostrzec przyczyny mojej słabej dyspozycji. Sezon zacząłem dobrze a potem było coraz gorzej. Może wiąże się to z byt dużym obciążeniem treningowym? : 3 treningi + mecze + 10 w-f (klasa sportowa)+ treningi indywidualne + niekiedy jeżdżę na kadrę województwa mojego regionu. Ostatnio zrobiłem sobie chwilową przerwę 2 dniową- wiem że to mało ale nie potrafię bez piłki usiedzieć!! Wyszło mi to na gorsze. Było jeszcze gorzej- Słabsze czucie piłki itp. Może pomożecie mi w rozwiązaniu tego problemu? Proszę o radę!! :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
mi się wydaje że sam znalazłeś przyczyne, kiedyś też grałem w klubie(dawno, dawno ale to dawno temu...) i miałem to samo treningi w klubie 3x w tyg. i na osiedlu piłka non stop. Duży jeszcze wpływ ma przy przejście z trampkarzy do juniorów... mi to przeszło po ograniczeniu treningów tzn. nie opuszczeniu całkowitym piłki, tylko jej ograniczeniu przez ok 2-3 tyg.. chodziłem rzadziej na osiedle grać, z czasem czułem coraz większy głód piłki, później na treningach czułem coraz większą pewność siebie, czucie piłki aż w końcu piękny mecz i....... powołanie do reprezentacji

nie no, przeszła zła passa i dalej z góki, pózniej pare razy sytuacja się powtarzała ale to były małe kryzysy. Jak jesteś dobry ( a zły nie jesteś jak byłeś na kadrze swojego regionu ) to to wszystko przeminie jeszcze nie jeden kryzyz będziesz miał i nie jeden pokonasz


pozdro

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89
Dzięki! Spoko z ciebie ziomek;) Proszę innych o dalsze rady ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89
Może bodymaker, Black Pete lub erminho miałby jakieś rady? Naprawdę potrzebna mi jest każda pomoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
najgorszy przeskok dopiero przed Tobą...

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
To raczej problemy psychiczne są. Strach i brak pewności siebie.
Słuchaj ja tam jak przechodziłem z trampków do juniorów to w debiucie czerwoną kartkę zobaczyłem. Musisz sobie wmówić, że jesteś dobry. Przecież grasz już tyle lat piłka to Twoja koleżanka.
Na meczach musisz grać tak jak na podwórku, nie bój się, że stracisz piłkę.
Proponuje jakieś motywujące filmiki z Twoimi ulubionymi piłkarzami i dasz radę.
A kolega wyżej dobrze mówi, przeskok to będzie z juniora do seniora dopiero więc trzymaj się i walcz o swoje

Zmieniony przez - davidnth w dniu 2009-11-25 09:45:57

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89
No tak, też dobre rady.Dzięki!:) Ale chodzi mi w głównym sensie o to ,że nie widzę efektów mojej pracy. Ciągle szedłem do przodu a teraz nagle stanąłem w miejscu i tak jakbym się cofał piłkarsko-zamiast rozwijać. Planuje sobie dzień tak aby był czas na trening, naukę i inne rzeczy. Wykonuje ciężką pracę a potem STOP- nie ma efektów!! Nie wychodzi mi wszystko z taką łatwością jak kiedyś- Strzelam mniej bramek, piłka się mnie nie słucha itp. Po Prostu czuje ,że stać mnie na bardzo dużo( bo umiejętności mam) a mało mi wychodzi. Wiecie może co z tym fantem zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 239
Czasem tez zbyt duzy nacisk kładziony wlasnie pod siebie.. ze to za malo, ze za slabo.. tez tak kiedys mialem ;) lekko odpusc.. na trening przyjdź "głodny piłki" wtedy powinno coś ulecieć do góry :)

... nie rezygnuj z marzeń w obawie przed przegraną ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sprzęt do treningu szybkości

Następny temat

Odzież Bramkarska

WHEY premium