SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska vs. Wybrzeże Kości Słoniowej 17.11.2010 r., godz. 20:30

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3924

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
Piłkarze powołani na mecz z WKS (17 listopada):

bramkarze: Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn), Przemysław Tytoń (Roda JC Kerkrade)

obrońcy: Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund), Kamil Glik (US Palermo), Maciej Sadlok (Ruch Chorzów), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Hubert Wołąkiewicz (Lechia Gdańsk), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań)

pomocnicy: Adam Matuszczyk (FC Koeln), Rafał Murawski (Rubin Kazań), Ludovic Obraniak (Lille OSC), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Radosław Majewski (Nottingham Forrest), Adrian Mierzejewski (Polonia Warszawa), Janusz Gol (GKS Bełchatów), Ariel Borysiuk (Legia Warszawa)

napastnicy: Robert Lewandowski (Borussia Dortmund), Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Euzebiusz Smolarek (Polonia Warszawa).

(interia.pl)


Mam nadzieje, że Brożek dostanie szanse od 1 minuty gdyż swoją postawą w meczu z Legią pokazał, iż na to zasłużył. Najchetniej widzialbym go w parze z Ebim.

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4104
mysle ze o nastawieniu do meczu swiadczą słoa jednego z graczy WKS-u było zimno ale i bardzo fajna atmosfera, polacy chyba bardziej chcieli i niech to bedzie najlepszym komentarzem :)

Co do napadziora to moze i masz racje ze kontuzje wyeliminowały duzo lepszych np Jeleń, Niedzielan, zastanawia mnie czemu nie ma Grosickiego w kadrze :)

dawny uzytkownik 369258 :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3797 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20520
Jak Fabian bedzie w takiej dyspozycji jak wczoraj z Evertonem to remis jest do wyciagniecia na spokojnie

If you're 555 then I'm 666 !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
stawiam 2-0 dla WKS

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Oby nie było powtórki z meczu z Kamerunem

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Remis 2:2 bo graja na Bułgarskiej

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Bilet mam wiec jak nie umre do srody to bede

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Nie to żebym był jakimś rasistą ale te Murzyny z krain gdzie psy dupami szczekają już dawno przewyższyli naszych dzielnych kopaczy poziomem gry dlatego obawiam się o wynik naszej "gróżyny" narodowej.

Ale żeby nie było ze się czepiam naszych kopaczy że są do niczego coś tam jednak potrafią a co to już najlepiej opisał Boniek
"Dlaczego pomeczowa libacja polskich piłkarzy tak nas wszystkich podnieciła? Odpowiedź jest prosta: nikt nie wierzył, że potrafią coś dobrze zrobić, a tu taka niespodzianka"

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
wygramy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Pozazdrościć Zawodny. Mam nadzieję że będzie komplet.

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
...te Murzyny z krain gdzie psy dupami szczekają...

i chvjami wodę piją


ja obstawiam jakiś remis, w końcu to tylko towarzyski mecz

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2010-11-16 01:06:01

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
może wygramy , ale i tak postawiłem na WKS !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nietypowa kontuzja

Następny temat

Jacek Gmoch trenerem Panathinaikosu!

WHEY premium