SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska vs. Wybrzeże Kości Słoniowej 17.11.2010 r., godz. 20:30

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3920

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4104
Obraniak to drewno jak c..l bawi sie chłoptas w messiego i loto kaj mu sie zywnie podobo a lewy obronca musi zapier....c za 2, niestety ale jesli smuda nie zmieni tego ustawienia to bedzie na ojro zle, najlepszy gracz meczu zdecydowanie Mierzejewski najsłabszy chyba murawski ( wlasnie grał bo cos mi sie obiło o uszy ale juz sam zbaraniałem ).

PS jakies mam dziwne odczucia ze w meczu o stawke zebralibysmy niezły łomot od WKS-u, no i jednak co murzyn to murzyn jak wleci w niego 3 poloków to i tak łon sie utrzyma przy bali :D a nasze zostają na murawie

dawny uzytkownik 369258 :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
To ciekawe bo na lewej obronie grał Sadlok (który rzeczywiście jest drewnem jakich mało).


Cieszy wynik i niezłe momenty gry w ofensywie a także udany powrót Lewego do Poznania , ale z taką obroną to w każdym poważnym meczu dostaniemy lanie.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
ciekawe co by było gdyby grali Drogba i Kalou

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Piekny mecz tylko niesamowicie zimno.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4104
Black znajdz mi jakiegokolwiek lepszego lewego obronce ??? który moglby grac w kadrze ????

niewiem co za rozkmina nad Lewandowski bo dla mnie gdyby nie 2 doskonałe asysty to nic wielkiego nie pokazał, to samo Błaszczykowski, od nich nalezy wiecej wymagac niz zdobycie gola sam na sam z tormanem ( choc to i tak czesto sie im nie udaje --->patrz poprzednie mecze kadry,albo strzał bałaszczykowskiego dzisiaj)

PS Szpaku z tym Arboledom do kadry to zart czy tak naprawde :D <o ****...a>



Zmieniony przez - r1920r w dniu 2010-11-18 00:21:16

dawny uzytkownik 369258 :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Michał Żewłakow byłby lepszy od dzisiejszej obrony.
A ty znajdź mi lepszego (zdrowego) napastnika od Lewandowskiego i lepszego pomocnika od Błaszczykowskiego

Zmieniony przez - Obi_ w dniu 2010-11-18 00:44:40

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Zahoui-brawo-Polska,wid,12861970,wiadomosc.html?ticaid=1b43d&_ticrsn=5
to dla tych co ujmują zwycięstwa repr. Polski . Śmieszne jest takie gadanie że gdyby to był mecz o stawke wynik moglby być inny . Wcześniej WKS rozwaliło 0:1 Italię z tego co pamiętam w towarzyskim więc o czym mowa heh .

Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2010-11-18 13:02:23

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
No już bez przesady, od tego jest napastnik żeby wykańczać akcje zespołu. Messiego nie mamy żeby sam przedryblował wszystkich.

Na lewą obronę docelowo chyba ten Boenisch z Werderu, a na razie to faktycznie posucha bo w klubach w większości grają na tej pozycji obcokrajowcy. Ale selekcjoner musi szukać, za to mu płacą.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Literówka wikt czy jak? Chyba od Euro 2012 masz zamiar oglądać mecze reprezentacji. Chyba ze Ty się cofasz w czasie

chodziło mi o to, że pierwszy raz od Euro 2008 oglądnąłem mecz naszej reprezentacji i od razu zwycięski

powiem szczerze, że nie wierzyłem w taki obrót sprawy

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Wychodzi na to że musisz oglądać wszystkie mecze

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nietypowa kontuzja

Następny temat

Jacek Gmoch trenerem Panathinaikosu!

WHEY premium