SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podstawa do masy

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 456 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16328
jest bardzo fajnie.
Powiedz, ile kg zrzuciles od grudnia do czerwca,jakie suple szamales i jak z aktywnoscia ? robiles aeroby, HIIT itp ? jak czesto ?

Zmieniony przez - mlody_007 w dniu 2010-06-26 12:10:01

"Today I'm smarter and healthier than yesterday.
Tomorrow I'll be smarther and healthier than today"

Permanent development...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
Od grudnia do maja 15kg, teraz przytyłem trochę bez bardziej zauważalnego zalania. Dieta podczas redukcji to ewolucja, najlepiej się czułem jak ćwiczyłem 4x w tygodniu na siłce a w nietreningowe robiłem aeroby w różnej postaci jedząc okolo 4g węgli na kg. Wcześniej jechałem mniej węgli, i z 1-2 dni w tygodniu odpoczywałem, bylem silniejszy, ale czułem się źle jedząc mało. Później zrzucałem jedząc około 6-7g węgli na kg i codziennie rano kręcąc aeroby + codziennie siłka/aeroby w ciagu dnia. Wygląd za..biscie twardy, ale organizm był przemęczony, i ogólnie czuć ze trochę za ciężko. Dieta w założeniu to 6posilkow, jednak czasami wychodzi 7, zależy jak się czuje i jak sie ulozy dzien. Jedzenie normalne, jajka, oliwa, mieso, ryz, owsiane itd. Bez syfiastych węgli , z odpowiednim rozkładem btw w ciągu dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1674
to jaki masz teraz rozklad b w i t? bo jedzac 6g wegli - dla mnie to maskaycznie duzo nie zalewa cie, ale to pewnie przez te areoby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
jestem 110% endo i mnie tez zalewa szybko jesli tylko jem i spie. Teraz daje sobie troche luzu, aeroby krece co 2-3 dni, 1-2x w tygodniu worek, czasami jakis mecz w piłkę, do tego prawie codziennie 8h pracy na nogach. Jem 500-600gram produktow weglowych dziennie i czuje sie ok, ale niedlugo troche dolożę bo waga sie zatrzymała. Białko trzymam zawsze na 2,5g/kg a tluscz na 1,5g/kg. Najwazniejszy jest ruch. Mi sie czasami zdazaly dni ze rano robilem aeroby, pozniej bylem na silce, a wieczorem wychodzilem grac w noge, zjadalem wtedy 900gram ryzu/owsianyc/makaronu dziennie i mnie nie zalewało.Na redukcji w nietrzeningowe robilem tez czasami 10km biegi. Jesli sie cos robi codziennie, to po paru dniach metabolizm strzasznie przyspiesza. Tylko trzeba go troche porozkręcać. Siły wtedy za dużo nie ma, ale jesli sie dobrze wysypia, to bez problemu sie utrzymuje to co sie ma.

Zmieniony przez - SuiteE w dniu 2010-06-27 11:57:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1448
Moglbys powiedziec cos wiecej o redukcji? Wspomagales sei czyms ? Jak wygladaly wegle w diecie? , Aeroby naczczo + Aeroby/siłka w dzien?

Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
Aerobów nigdy na czczo nie robiłem, i jakoś nie pale się do tego. Rano 30owsianych, 3 jajka, kawa i dopiero aeroby. Po aerobach 150owsianych, jajka. Węgle zawsze przed i po treningu/aerobach, najwięcej na śniadanie i po wysiłku. W innych posilkach można bez węgli, zależy jak sie czujesz. Teoretycznie zawsze powinienem jeść co 3godziny, często zdarza się ze po treningu jem, i godzinę później kolejny posiłek. Trzeba patrzeć na swoje odczucia. Zawsze pilnuje aby nigdy nie być głodnym. Unikam złego jedzenia, i trzymam się podstawowych zasad. Wszytko jest w dziale odżywianie. Moim zdaniem dużo do powiedzenia mają szczegóły. Na przykład niejedzenie tłuszczy po treningu, lub kazeiny itd. Pojedynczo takie sprawy nie robią wielkiej różnicy, ale gdy wszystko zebrać i poprawić to widać różnice w sylwetce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1674
dla mnie przerazajace ilosci ww jadales/jadasz :P

Twoim zdaniem 3g/na 1 kg ciala to malo jak na mase?
Waze 85kg, ww 3g b 2g t 1,7g
wychodzi z tego 3050 kcal, zap. moje to 2650 wiec 400 na plus daje.

nie lubie jesc duzo ww bo strasznie puchne, nawet na buzi :D

czy lepiej sie przelamac i wrzucic wiecej ww + areoby?

Zmieniony przez - poppe w dniu 2010-06-27 13:15:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
Tez strasznie puchnę, jedząc tyle samo co teraz i nie robiac nic oprocz spania i silowni przytylem 20kg w tamtym roku. Bez sens. Uwazam ze lepiej sie wiecej ruszac i nie byc ulanym klocem. Ilosc weglowodanow jest uzależniona od aktywności, ja preferuje ruch choćby ze wzgledu na samopoczucie i zdrowie. No i moim zdaniem kręcąc aeroby dużo łatwiej wszystko kontrolować, zaczyna cie podlewać to ucinasz 50gram węgli lub podkręcasz aeroby itd.

Zmieniony przez - SuiteE w dniu 2010-06-27 13:37:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381


hrhrh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26078
jak na endo to wygląd przyzwoity
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mentor Po Raz Pierwszy

Następny temat

wakacyjna forma :)

WHEY premium