SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podryw na siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1604 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14259
tak serio to każdy sytuacja jest inna i musisz się wykazać, ale chociażby możesz się dołączyć do jakiegoś ćwiczenia dzięki temu zazwyczaj wywiąże się jakaś rozmowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1063 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18088
Ja chodzę sama na siłkę Często jest tak ,że ćwicząc z wolnymi ciężarami faceci uciekają na drugi koniec siłki Mam masę,ale chyba tak nie odstraszam haha. Jeden nawet mi pomagał dobrze wykonywać ćwiczenie na klatkę piersiową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Po zdjęciach z dziennika jak tak patrzę to się chyba nie ma czego bać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1063 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18088
Haha to nie wiem co tym facetom jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Pewnie więcej od nich bierzesz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1604 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14259
boją się że poprosisz o asekuracje przy wl, a nie będa w stanie sciągnać ciężaru takiego z Ciebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 818 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32340
nosek19 ,kobieta i klata ...to taka rzadkosc ....ale najlepszy teren na podryw facetów ,zwalszcza tych sezonowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 211
Moze odchodza bo sie wstydza albo nie chca zeby ktos ich posądził o wgapianie sie.

A co do mojej sytuacji to wlasnie nie ma jak zlapac kontaktu bo na silowniach sa teraz strefy kobiet i tam tez sa wolne ciezary bieznie i inne wiec moga cwiczyc tam


Zmieniony przez - EWs22 w dniu 2016-12-20 00:52:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1063 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18088
Hmm nikt tego nie wie co im tam dolega ,ale mimo wszystko jestem dla nich sympatyczna :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
EWs22
Moze odchodza bo sie wstydza albo nie chca zeby ktos ich posądził o wgapianie sie.

A co do mojej sytuacji to wlasnie nie ma jak zlapac kontaktu bo na silowniach sa teraz strefy kobiet i tam tez sa wolne ciezary bieznie i inne wiec moga cwiczyc tam



Zmieniony przez - EWs22 w dniu 2016-12-20 00:52:08


To idź na strefę dla kobiet, pobiegaj sobie na bieżni, porozciągaj się

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skoki nike

Następny temat

Początkowe wyposażenie

WHEY premium