SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
WOYTASS_ , po co sie spinasz?? Piszę nie na temat? Nie mialem zamiaru oceniać planu treningowego. Wymagasz konkretnej odpowiedzi, to licz sie z tym, że ktos zada szczegółowe pytanie. Przynajmniej ja, w ciemno, nie mam zamiaru rzucać porad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5460
Heh ja sie nie spinam kolego
Poprostu pisze jak jest. Nie napisałes nic tresciwego. Jesli nie mam racji to pokaz mi w którym Twom poscie jest cos co mogło by mi pomóc? I zobacz dla porównania posty apokalipsy A swoją drogą zeby odpowiedzieć na moje pytanie nie potrzebny jest ci mój plan treningowy
pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
WOYTASS_ -ale powinienes zrozumieć, że podciąganie na drążku nie rozwija mięśni najszerszych w sposob kompletny- dlatego myslę masz najlepszą opcję w tym co ci rozpisałem.
dostosowałem ten plan do potrzeb i możliwości twoich.
postać rzeczy zmieniła się w tym sensie, że gdybyś np. trenował plecy 2 razy w tyg. to nie miałoby sensu już żadne podciąganie w domu...
także należałoby uwzględnić treningi bicepsów.

oczywiście możesz robić tylko drążek tak jak napisałeś- ale moim zdaniem nie będzie to najlepszy pomysł/ograniczysz sobie możliwość pełniejszego rozwoju tych mięśni/.



Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-10-18 17:06:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5460
Masz racje! A teraz odpowiedz mi na reszte pytań. Czyli jak sie do tego zabierać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
Różne cuda widzialem na tym forum. Zdażało się, że ktoś chciał dodatkowe ćwiczenia, a potem okazywało się ze w swoim planie jakimś cudem juz ma - i podobne, i nieraz takie samo ćwiczenie, o które wypytywał... dla tego chcialem Twój plan, żeby nie było potem jakiegoś nieporozumienia. Poza tym, tak jak apokalipsa powiedzial, podciąganie na drążku to nie wszystko. Dlatego też, wg mnie, plan byl potrzebny. Ale ok, juz sprawa jasna, więc eot.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
WOYTASS_ -ale teraz to ja już także nie rozumiem- myślałem, że masz już odpowiedzi na wszystko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5460
"Trzeba wykonywać jakąś rozgrzewke? podejrzewam ze tak. Jesli tak to jak powinna ona wyglądać?" Takie pytanie padło jeszcze w moich postach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
chyba sam nie wiesz o co ci chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
przed podciaganiem dobrze jest sobie rozgrzac nadgarstki, splatajac dlonie ze soba i ruszac nadgarstkami przez jakas minute dwie, oraz porozciagac sie i ponapinac plecy na luzie


przynajmniej ja tak robie

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5460
"mlody mazi" ja doskonale wiem czego chce. A ty chyba nie wiesz że spamujesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

armagedon nóg???

Następny temat

Nowy plan ocencie :)

forma lato