SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36
Mam 15 lat, ważę 58 kg, wzrost 169cm. Od dwóch lat biegam, ale nie mam siły się podciągnąć, proszę o pomoc !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 356 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1912
nie podciągasz się nogami nie ? więc to, ze biegasz o niczym nie świadczy.

Życie jest za krótkie, żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
To pocwicz, wraz z biegiem czasu podbiaganie bedzie sprawialo mniejsze problemy. Postaraj sie pare razy w ciagu dnia podejsc do drazka i poprobowac 2-3 razy sie podciagnac, efekty beda napewno

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36
Wiem że o niczym nie świadczy że biegam, ale niewiem czy przez to bieganie nie trace tkanki mięśniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
jak nie masz siły na ani jedno powtórzenie to jedyne co mozesz zrobić to ćwiczyć fazy negatywne,czyli podstawiasz pod drążek krzesło,pomagasz sobie nogami się podciągnąć i powoli opuszczasz się samemu(bez pomocy nóg)
Powolne opuszczanie znaczy tak ok. 5 sekund

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena treningu na mase

Następny temat

Plan - masa

WHEY premium