SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poczatkujacy packer

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema wszystkim. zakladam ten temat poniewaz mam nadzieje ze ktos podpowie mi jak pakowac zeby wyrobic fajna sylwetke. otoz mam 15 lat i cwicze troche w domu. nie mam sprzetu tylko jeden hantelek moze ok.15kg.mieszkam troche na zadupiu i nie mam blisko siebie zadnej silki.chcialbym zbudowac przede wszystkim mase klaty ramion przedramion grzbiet i plecy.nie mam mamony na sprzet wiec chcialbym zrobic cos sam. mam tez sztange nie wiem ile kg profizoryczna i jakas lawke.moze potrzebna mi inna dieta. mam 1.70 wzr. i 56kg. nie moge przybrac, jem calkiem nie malo. moze to za dobry metabolizm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
Po 1: ćwicz całe ciało
Po 2: trening ACT. wypróbuj to:[sk2.pl/10008] - by georgu
lub to:[sk2.pl/10009] - by Michail

ĆWICZ CAŁE CIAŁO

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wielkie dzieki stary za help. zobaczymy co uda mi sie zdzialac. moge miec problem z niektorymi cwiczeniami brak sprzetu ale wiekszosc raczej wykonam. dzieki ze zechciales odpisac. napisze za jakis czas jak mi idzie!
pozdro
SOG odemnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
Jak nie masz sprzętu, to kup 5 litrówkę biedronki i napełnij ją wodą i piaskiem.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18838
Jak nie masz sprzętu, to kup 5 litrówkę biedronki i napełnij ją wodą i piaskiem.



Jak nie masz sprzętu to ćwicz treningiem domatora;] w wyszukiwarce coś znajdziesz.

Zmieniony przez - Sevillista w dniu 2009-03-11 13:30:59

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
yo. dzieki za kolejne wskazowki. a o jaka 5 litrowke biedronki Ci chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapomnialem dodac ze trenuje pilke nozna w klubie 3 razy w tygodniu, wiec chyba na nogi mi wystarczy. tak wogole to z nog jestem zadowolony, chodzi mi glownie o gore, bo noge mam dosyc przypakowane w porownaniu do gory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 415
Po prostu pięciolitrowy baniak z wodą:) i nasyp piachu do końca i potem zalewaj woda:)

Masz pytania w sprawie iPhona? Pisz na GG: 10474714

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 859 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6352
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp

To Ci powinno pomóc. ;)

Odra opolska - królowa całego Śląska !
Jak ważny jest posiłek potreningowy ! - http://www.sfd.pl/[art]_Okno_anaboliczne-t502247.html
Nie zapominaj o solach mineralnych! - http://www.sfd.pl/[art]_Sole_mineralne-t574211.html
Problem ze snem? - http://www.sfd.pl/[art]_Problem_z_regeneracją_Może_to_bezsenność_[art]-t678830.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znowu witam wszystkich po dluzszej przerwie. ten trening act jest naprawde nie zly i troche sie z niego nauczylem, duzo mi to pomoglo. moze troche nie na temat a chcialbym prosic o jeszcze jedna rade otoz chodzi mi o odzywki. planowalem kupic kreatyne i moze mass xxl. ale poczytalem troche o skutkach ubocznych krety i sie do niej zniechecilem. mowi sie ze kreta nie ma zadnych skutkow ubocznych ale ja w to nie wierze bo czytajac na roznych forach wuwnioskowalem ze jednak nie jest tak bezpieczna :( co robic z gory fenks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17114
co do krety jest bezpieczna
a mass xxl bierze się według braków w diecie , najpierw musisz mieć dobrą dietę

ja na twoim miejscu bym poczekał z tymi odżywkami

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY !!!

Następny temat

pytanie o plan

WHEY premium