SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pochwalmy się co dostaliśmy od Olimpu

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29166


opinie juz pisalem w tym watku wczesniej:)

"Klękam tylko przed bogiem a tu go nie widzę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32349


jednym słowem rewelacja, rozmiar kartonu w ktorym przyszlo bialko tez zrobil wrazenie.

Zmieniony przez - Depciak w dniu 2011-01-11 13:10:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 145 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31644
Do mnie dzisiaj doszla glutamine xplode.

Jestem juz po jednej porcji zmieszanej z carbo i smak daje rade.
Jako ze bylem sceptycznie nastawiony do glutaminy a zawsze uzywalem bcaa to teraz bede mial okazje przetestowac glute.

Dziekuje Nutrifarmowi i pozdrawiam

Nigdy kroku w tył

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 200 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7246


Dzisiaj przyszła paczka

Wszystkiego juz próbowałem więc napisze opinie...
CarboNOX - skład spoko tylko mało argininy, chociaż na podtrzymanie pompy po treningu może wystarczyć. Smak super...lekko kwaskowy, nie za słodki. Ananasowy mieszam z BCAA Xplode też ananasowym, komponuje sie bajecznie
BCAA Xplode - skład też dobry, świetne smaki
Anabolic Amino 9000 - tak wielkich tablet jeszcze nie widziałem. Mi przez gardło przechodzą ale ludzie mogą mieć z nimi mały problem Fajnie że są z dodatkiem tego aromatu truskawkowego, skład bomba
Cell Pump - jadłem wcześniej wersję w proszku i chwalę sobie przede wszystkim za cenę. Skład nie jest przekombinowany
AAKG 7500 Extreme Shot - pompuje aż miło juz po rozgrzewce czuje pompę. Ostatnio wziąłem pół ampułki z resztką Massacry która mi została (ok 30g). Pompa, energia i skupienie na bardzo dużym poziomie. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, kto szuka "mocnych" wrażeń

Oprócz tego co napisałem wcześniej dostałem koszulkę i rękawiczki. Koszulka bardzo dobrej jakości, druk się nie spiera ani nie ściera. Rękawiczki też ok tylko trochę się zbiegły w praniu

Vide Cui Fide

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Dzisiaj dostałem paczkę z konkursu na tapetę :) Jej wielkość a także ilość suplementów robi wrażenie :) Suplementy opisze po jakimś czasie używania, żeby podejść do tego rzetelnie .

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
CarboNOX - skład spoko tylko mało argininy

a ostatnio czytalem narzekania na jej nadmiar w ktoryms poscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Ananasowy mieszam z BCAA Xplode też ananasowym, komponuje sie bajecznie

nie dziwne, w koncu taki miks polecam standardowo odzywiajacym sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10991


No i do mnie dotarła paczka:)
Nie próbowałem jeszcze natomiast już mogę powiedzieć że jest to super suplement,bogaty skład,cena nie wygórowana a smak ananas dla mnie wyśmienity. Teraz dostałem pomarańcz, w zapachu podobny do carbo bigenixa ,jutro stestuje smak. Dzięki Wielkie Dla Olimpa za super nagrody.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 240 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4601
tg3 szybko dotarła do ciebie paczka bo do mnie jeszcze nie doszła ;/

Zmieniony przez - -ArTeZ- w dniu 2011-01-11 17:03:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5492
Dotarła do mnie paczka z HMBolonem Troszkę się zdziwiłem, bo myślałem, że będzie całe opakowanie, a tu 180 kapsów, ale dobre i to:)
Zastanwia mnie jednak, że Prolong jeszcze nie doszedł, a wygrałem go wcześniej

Zmieniony przez - zenon88 w dniu 2011-01-11 18:22:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arginina blistry

Następny temat

Konkurs Mikołajka...

WHEY premium