SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pochwalmy się co dostaliśmy od Olimpu

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
trzeba było dozbierać na mini solarium!

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Koniudomyślam się, że tych supli już nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
eaa, kreta nie tknięte, bcaa i wapń jem, napoi nie ma

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Mini solarium byłoby oblegane tylko i wyłącznie przez mojego brata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
niezle zawartosci

Koniu z tego co czytam raduje sie nagrodami - czego i wszystkim zycze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Paczki doszły już dawno temu, ale był problem z aparatem więc zrzucam dopiero dziś.









Arthroblock nie rozpoczęty. ISO PLUS fajny smak az chce sie pic litrami, szczególnie smak cytrynowy. Smakuje dosłownie jak woda z cytryna, tylko że slodsze.
Dostałem jeszcze 3 butelki - 2x CARBO VIT cherry i pear oraz 1x Carni line grapefriut-lemon

Carbo wisnia strasznie kwasny, nie podszedl mi chociaz niektorzy takie smaki lubia. Gruszka byla mega smaczna. Co do Carni Line od kiedy ja wypilem zdarza sie kupic sporadycznie jakas butelke bo na prawde smaczne



Co do probek - bylo ich 30, jest juz troche mniej.

Provit czekolada - jezeli chodzi o wypicie tego wiecej sie nie porwe, maczny posmak nie podszedl mi, troche smakowalo jak zmiksowane platki owsiane z woda, za to do ciasta nalesnikowego pasowalo super, wiec jezeli kiedykolwiek bede mial stycznosc z tym bialkiem - bede uzywac jako dodatek do ciast plackow/omletow/nalesnikow itp

Mega Strong Protein - smak czekolada dobry, podchodzil mocno pod Whey Protein Complex 100%.

BCAA XPLODE - jezeli chodzi o pomarancz to smak ok, tylko mi bidon pofarbowalo na pomaranczowo ;/!

CarboNox - kazdy smak tego carbo mi podchodzi, nie jest slodki - najwazniejsze.

Whey protein Complex 100% wanilia - nie lubie wanilli, na pewno komus kto lubi ten smak poszedlby w 100%. Ma fajny aromat, czuc juz z daleka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
próbki za konkurs na facebooku?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kurcza ladny wypas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Zrobiłem sobie dzisiaj PURE WHEY ISOLATE 95 smak czekolada i powiem tak
NO za***i.ste najlepsze bialko jakie pilem jezeli chodzi o smak





fakt, piany duzo jak widac na zdjeciu (pol / pol szklanki)
i wlasnie ta piana najsmaczniejsza





<porcja na 100ml mleka>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arginina blistry

Następny temat

Konkurs Mikołajka...

WHEY premium