SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pochwalmy się co dostaliśmy od Olimpu

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 240 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4601
Witam Dzisiaj dostałem paczkę, relację z supli dam za tydzień.;)






Zmieniony przez - -ArTeZ- w dniu 2011-01-20 16:20:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
bo tylko na tydzień starczy?

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
bylaby to mega konsumpcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 240 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4601
A nom na tydzień taki żarcik chodziło mi bardziej o smaki bo za tydzień zaczynam cykl

"Starsza do mnie wyżywienie dla batalionu ;p"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10991


Witam
Przyszła do mnie nagroda za wideo relacje. Od razu postanowiłem zasmakować owego cuda ,gdyż do tej pory miałem styczność z sp80,wpc100% i wydać opinie . Trafił mi się akurat smak truskawkowy za którym generalnie średnio przepadam w odżywkach. Wrzuciłem 40g produktu na 150ml wody ,shakowałem z 10s ,nie ujrzałem żadnej grudki:D Tak że rozpuszczalność na plus.Pianka leciutka która opadła po chwili do nie wyczuwalnego minimum.Sama konsystencja w miarę gęsta,jak by wlał to na 100 ml wody to można by było uznac za budyń i łyżkami jeśćCo do samego smaku jest ok. myślę że śmiało można mu dać 4+ na 6. Jednak jak wspomniałem wcześniej ,średnio mi podchodzą smaki truskawki w odżywkach.

I jeszcze raz wielkie dzięki za konkurs,gratki dla Gawusa który wpadł w szał (następnym razem jak będzie konkurs ide w twoje ślady). Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Serdecznie dziękujemy za opinię.
Porada jeśli możesz pić mleko spróbuj zrobić z mlekiem w formie gęstej na wieczór Wtedy truskawka będzie jeszcze lepsza !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10991
Dzięki ,spróbuje jutro na wieczór:) Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197




POLECAM TE BIALECZKO :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10368
paczke z Gain Boliciem dostałem ładny czas temu ale dopiero ja teraz otworzyłem i tak:
Smak truskawka 8/10 lekko słodko ,miałem czekoladowy kiedys i był lepszy
Rozpuszczalnośc 9/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Otrzymałem dziś 2 paczki od OLIMPu. Zawartość poniżej




zapomnialem dolozyc jeszcze bidonu ISOPLUS 750ml

Wszystko cacy super zapakowane + woreczki z powietrzem, zeby sie wszystko trzymalo kupy.
Na prawde rewelacyjne podejscie do klienta.
Kazdemu moga zdarzyc sie podkniecia!

Wideo recencje dam z kazdego produktu jak tylko zaczne uzywac!!

pozdarwiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arginina blistry

Następny temat

Konkurs Mikołajka...

WHEY premium