SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podziękowanie dla Olimpu

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
W imieniu warszawskich antyterrorystów poszkodowanych w akcji w Magdalence dziękujemy firmie Sportatut za podarowane im za naszym pośrednictwem suplementy umożliwiające szybszą rekonwalescencje i powrót do zdrowia.

**********.pl
odzywki.pl - TE ADRESY TO GWARANCJA UDANYCH ZAKUPÓW
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Przestań że tak powiem piep.rzyć bo kompletnie nie znasz tematu.
Nie będę Ci wykładał podstaw taktyk szturmowych ani innych rzeczy związanych z bezpieczeństwem akcji, bo nie jestem (jeszcze) kompetentną osobą od tego tematu ale swoje też wiem.

Akurat nie oglądam takich filmów, gdyż z racji trenowania sztuki walki mnie po prostu śmieszą

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
No No z miesiaca na miesiac firma rosnie w moich oczach:)


Moderator
członek-mafia.suple.hardcor.pl
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka." "To co dla mnie jest podłogą, dla innych może być sufitem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Na zdrowie!!! Niech chłopaki szybko wracają do pracy i bronią nas dalej przed bandytami. Lalka, prześlij im od nas życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
No proszę! Brava dla OLIMPu! Wiedzą kogo cenić i wspierać!
Pozdrowienia dla chłopaków z AT!

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Brawo.
Tak powinno być,poziom europejski.

I jeszcze inne korzyści...
Pozdrawiam.

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorki ale moim zdaniem to dlanich powinniscie wyslac jak najwięcej ALC i lecytyny bo zeby ****a nieroz***ac dwoch kolesi ktorzy niemieli drogi ucieszki - ehhh

wystarczylby jeden celnie rzucony granat, pocisk, rakieta i niebylo by ofiar i zadnej rekonwalescencji

niech polska policja wkoncu k***a nauczy sei myslec a nie zajmją sie sciganiem mlodziezy za picie piva nad jeziorem.....

pozdrawiam

ło

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i jeszcze jedno - odrazu an kazdy komisariat wyslijcie małego busa green tea fatburnerow i l-karnityny bo polski policjant to przewaznie 175cm wzrostu i nieduzo mniej w pasie - stąd taka "wysoka skutecznosc"

no bo jak taki "tucznik" na dogonic wysportowanego dresiarza ktory ucieka ze skradzionym radiem???

wogole dlamnei polska policja to porazka a taka wmiare niska przestępczosc mamy z dwoch powodow - mamy kiepskich przestępcow i jest ogolnei malo przestepstw z ktorych itak polowa niejest zglaszana...

pozdrawiam

ło

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
WOW co za gest to sie chwali :)

Jeżeli moja wypowiedż Ci pomogła, to nie dawaj SOG'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z SOG'a, a zajmie Ci to tyle samo czasu! Dzięki

.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Michał G. "GÓRAL" Doradca w Suplementacji

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a tak powracając do tematu - to rzeczywiscie spoko gest ale i kryptoreklama(pozdrowienia dla bigger-a i misiOO)

pozdrawiam

ło

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gest dobrej woli, niech chłopaki zdrowieją

SEXtreme piszesz głupoty, mamy takie prawo, że nikt z AT tam żadnymi granatami rzucać nie mógł, a taki gość z AT nie będzie ryzykował odsiadki i nie sprzeciwi się całemu aparatowi Państwowemu


Knowledge is the weapon...
...Trust is a weakness


Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ty jakbys mial wybirac 3lata w zawieszeniu i smierc - co bys wybral???

pozatym - czy ja mowie ze prawo jest doskonałe??

pozdrawiam

ło

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dlaczego OLIMP nie bedzie uczestniczył na MP w Mińsku Mazowieckim.

Następny temat

ZAPROSZENIE NA FIBO 2003

WHEY premium